23 Nisan Kostümleri

Filter

23 Nisan’da çocuklar dans gösterileri, tiyatro etkinlikleri, folklör gösterileri gibi çeşitli etkinlikler sunarlar. Bu etkinlikler için kostümler ve kullanılan aksesuarlar oldukça önemlidir. Kostüm ve aksesuarlarla zenginleşmeyen bu tür etkinlikler yalın ve yarım kalır. Bu nedenle biz çocuklarımıza özel kostümler üretiyor, aksesuarlar temin ediyoruz. 23 Nisan kategorimizin haricinde, özellikle kültürümüzü ve folklör değerlerimizi yaşatmak için halk oyunları kostümleri‘mizi inceleyebilirsiniz.

Bugün 23 Nisan, Neşe Doluyor İnsan!

23 Nisan bir çocuk için mutluluktur. O gün en güzel kıyafetini giyer. Kendisine her günden daha fazla özen gösterir. 23 Nisan onun bayramıdır. O gün varlıklarını tüm dünyaya gösterip, geleceğin sahipsiz olmadığını gösterirler. Işıltılı bir gündür o gün..
Her çocugun ayrı bir heyecanı vardır. Kimi hazırladıkları gösteriyi sunma heyecanındadır, kimi kendileri için yapılacak bir etkinliğe katılma heyecanındadır. Kimi için ise o gün tüm gün eğlence günüdür.

Ulu önder M. Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza armağan edilen ve tüm dünyada kutlanan bir çocuk bayramıdır. 23 Nisan’da çocuklar kutlamalar yaparak, hem geleceğimizin varisleri olduklarını gösterirler, hemde kostümler giyerek, aksesuarlar kullanarak gösteriler düzenleyerek kendilerini eğlendirdikleri gibi ailelerine de mutluluk kaynağı olurlar.

23 Nisan Kostümleri Kiralama

23 Nisan kostümleri kiralama ve fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilir ve sitemiz üzerinden kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kiralamak istediğiniz kostümler için 0553 633 88 58 numaralı telefondan ya da whatsapp aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.