In stock

Meksikalı Kostümü

Meksikalı kostümü tam çocuğunuza göre! Üstelik meksika kostümü kiralama işleminize %15 indirim! Kostümcünüz sizlere binlerce çeşit kostümlerde çeşitli fırsatlar sunuyor. Hemen bizi arayın. 0553 633 88 58

Meksikalı kostümü

Meksikalı kostümü arıyorsunuz fakat hiçbir yerde istediğiniz gibi bir kiralık Meksikalı kostümü bulamıyorsanız, şu an doğru adrestesiniz. Uygun fiyatlı, aynı zamanda kaliteli Meksikalı kostümü istiyorsanız sizler için piyasanın en kaliteli ve en uygun kiralama fiyatlı Meksikalı kostümlerini, sizi hiç yormadan ayağınıza gönderiyoruz.

Daha önce Meksikalı kostümü kiralaması yapmadım, Meksikalı kostümü fotoğraftaki ile aynı mı gelir gibi sorularla endişe etmenize gerek yok. İsterseniz mesai saatleri içinde kiralık Meksikalı kostümünü kargolamadan önce, size whatsapp aracılığı ile fotoğrafını çekip gönderiyoruz.

Meksikalı kostümü Kalitesini Size Şu Şekilde Anlatalım;

Meksikalı kostümü üretilirken kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. Piyasada satılan Meksikalı kostümleri, genellikle birkaç kez giyilecek ardından kenara ayrılacağı düşüncesi ile düşük kaliteli malzemelerden ve kumaşlardan yapılabilmektedir. Aynı zamanda yurtdışından ihraç edilen Meksikalı kostümlerinin kalitesi oldukça düşük olduğundan resimde gördüğünüzle, giyildiğinde aynı etkiyi bırakmayabilmektedir.

Biz kiralık Meksikalı kostümünü, kolayca yıpranacak, bozulacak, yırtılacak hiçbir kumaştan imal etmiyoruz. Çünkü biz kostüm kiralama işi yapıyoruz. Meksikalı kostümü kiralama işlemi ardından sonra bize geri dönecek, temizlenip hazırlandıktan sonra yeniden Meksikalı kostümü kiralaması gerçekleştireceğiz. Bu nedenle Meksikalı kostümlerimizi kaliteli Bursa kumaşları ile imal ediyoruz. Biz aynı kiralık Meksikalı kostümünü kişilere, okullara, eğitmenlere, ekiplere ve uzman kişilere kiralayabiliyoruz. Bu nedenle bizim Meksikalı kostümümüz kaliteli, aşarına uygun ve çok şık olmak zorundadır. Biz asla kullanılamayacak, deforme olmuş kostümü kiralama kategorisinden kesinlikle kaldırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, çocuklarımızın unutamayacakları o güzel etkinlik gününde, bizim kusurumuz yüzünden üzülmelerini kesinlikle istemiyoruz ve bu nedenle maksimum 4 kere kiralaması yapılmış Meksikalı kostümü bizim için geri dönüşüme giden bir malzeme olarak ayrılmaktadır.

Kostüm Kiralama Bizim İşimiz!

Arzu ederseniz, buyrun gelin bir çayımızı için. Mağazalarımız İstanbul Bakırköy’de ve Bursa Osmangazi’de. Meksikalı kostümünü yerinde görün, ölçün biçin tartın o şekilde kiralayın ya da satın alın.

İsterseniz whatsapp aracılığı ile size destek verelim. Çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine ölçüsünü alıp, bize verin size tam uyacak çocuk Meksikalı kostümünü ayarlayıp gönderelim.

Konuşmayı da seviyoruz isterseniz arayın, arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu konuda geri bildiriminizi iletişim formumuzdan bizlere iletebilirsiniz.

Çocuk Meksikalı kostümü Satın Almak mı istiyorsunuz?

Çocuk Meksikalı kostümü için çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine, omuz-kol başlangıcından bileğe kadar ve bel çevresini ölçün ve bize iletin. Size çocuğunuzun üzerine tam olacak Meksikalı kostümünü hazırlayıp hemen kargoya verelim. Kostümlerimiz 4 yaştan yetişkininin tüm bedenlerine kadar mevcuttur. Bebek için Meksikalı kostümünü malzeme ve duruma göre ortalama 1-2 günde üretip adresinize gönderiyoruz. En uygun fiyatlı, en ucuz çocuk Meksikalı kostümü için bizimle iletişime geçin.

Kostümcü Aramanıza Daha Fazla Gerek Yok

Bundan sonra kostümcünüz Güven Kostüm. Binlerce çeşit rengârenk, çeşit çeşit kostümlerimiz ile çocuklarımızın renkli dünyalarını, sizin ve çocuklarımızın unutamayacakları anlara çevirmekten inanılmaz mutlu oluyoruz. Çocukları çok seviyoruz, işimizi çok seviyoruz, sonucunda çocuk tebessümü olan, sevinci olan, çocuk heyecanı olan her şeyin ucundan tutmak istiyoruz bu nedenle Güven Kostüm Kiralama Evi olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Kostümler ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için;

–       Bizi Arayın

0212 983 65 75
0553 633 88 58
WHATSAPP İLE SOR

–       Bize Yazın

Sormak istediğiniz tüm soruları iletişim formumuzu doldurarak bizlere sorabilirsiniz. İletişim formumuz 7/24 kullanımınıza açıktır.

Ağırlık1 kg