Online Kostüm, Türkiye’nin her yerine kostüm kiralama ve satış hizmeti gerçekleştiren Güven Kostüm markasıdır.

Amacımız ve Hedefimiz

Online Kostüm olarak, kaliteli, şık ve kullanışlı kostümleri, müşterilerimize kolay ulaşılabilir ve uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemekteyiz. Organizasyonlarda tercih edilen kostümler, organizasyonun amacına bağlı kalması nedeniyle, genellikle bir kez kullanılmaktadır. Üstelik kaliteli bir kostümün, maliyeti de oldukça yüksektir. Uygun kostümün bulunmasının zorluğu ve tercih edilebilecek mağazanın sayısının sınırlı olması da, kullanıcıyı bu konuda oldukça zorlamaktadır.

Biz, bu maliyet ve çabanın en aza indirilmesi, müşterilerimizin kolayca ürünlere ulaşabilmesi ve zahmetsizce kiralama işlemini gerçekleştirebilmesi için kostüm kiralama hizmeti vermekteyiz.

Ürünlerimiz; kaliteli kumaş, kaliteli işçilik ve uzman tasarımcı gözüyle üretilmektedir. Kiralanan her kostüm, bakıma alınarak,özenli ve detaylı temizleme işleminden geçmektedir. Ürünlerimizi, sitemiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilecek ve kolaylıkla kostüm kiralama işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

Kiralama Hizmeti

Online Kostüm Bakırköy ‘de yer alan mağazası ile tüm istanbul’a kostüm hizmeti sağlamaktadır. İstanbul ili aynı gün hizmet verdiğimiz noktaları öğrenmek için istanbul içi hizmetlerimiz!!! yazımızı inceleyebilirsiniz.

Online Kostüm, İstanbul, Bursa, Ankara, Tekirdağ, Kocaeli, İzmir, Adana başta olmak üzere tüm illerimize kostüm kiralaması gerçekleştirmektedir.

Online Kostüm Kiralama Hizmeti şu şekilde gerçekleşmektedir;

1. Siparişin Oluşturulması

Online Kostüm’den kostüm kiralama siparişini kiralama formumuzun kullanarak ya da telefon ile verebilirsiniz.

1.1. Online Kostüm Sipariş Formu

Online Kostüm ‘den seçtiğiniz ve beğendiğiniz kostümü, kiralama sistemimizi takip ederek kiralama yapabilirsiniz. Kiralama siparişiniz ardından sizinle telefon veya mail yoluyla irtibata geçilecektir.

1.2. Online Kostüm Telefonla Sipariş

Kostüm kiralamak için 0553 633 88 58 numaralı telefonu arayabilir ya da whatsapp aracılığı ile siparişinizi verebilirsiniz.

2. Kiralama Siparişinin Alınması

Kiralama formumuzun dolduruldurulmasının ardından, istenilen kostümlerin istenilen tarihe uygunluk durumu ve stok incelemesi tamamlandıktan sonra, mesai saatlerinde telefon, whatsapp kanalları ile size ulaşılacaktır. Kiralama siparişinizin ilgili tarihlere göre ayrılması için sipariş tutarının % 20’si oranında kapora yatırılması ile sipariş işlemi tamamlanmış olacaktır.

Banka hesap numaralarımıza ulaşmak için tıklayınız.

3. Kiralama Siparişin Tarafınıza Ulaşması

Siparişinizi, Bakırköy içerisinde ise uygunluk durumuna göre aynı gün teslim ediyoruz. Bakırköy içerisindeki okullara kostümlerimizi biz getiriyoruz.

Siparişinizin tarafınıza teslimi sırasında, kostüm  sipariş bedelinin tamamı tarafımıza ödenmesi gerekmektedir. Kargo ile yapılacak teslimatlarda, ürün kiralama bedeli kargo işlemi öncesinde ödenmesi gerekmektedir. Kargolama öncesi kiralama tutarının ödenmemesi, kapora bedelinin yanmasına ve kiralama işleminin iptaline neden olacaktır.

3.1. Siparişin Tarafımıza İadesi

Bakırköy’den kiralama yapan müşterilerimiz, kiraladığınız kostümlerin iadesi kiracı tarafından yapılacak olup, kapora bedeli iade gerçekleştiği anda yapılacaktır.

İstanbul hizmet noktalarımızdan kiralama işlemi gerçekleştiren müşterilerimiz, iadelerini anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile yapabileceklerdir.

Kargo ile gönderim yapılan müşterilerimiz, ürünlerin geri iadesi sonrası, eksik ürün ya da parça gönderimi, ürün tahribatı gibi olumsuz durumların kontrolü sonrasında herhangi olumsuz bir durum yoksa, kapora bedeli iade edilecektir. Kargo ile kiralama yapan müşterilerimiz, mesafeli kiralama sözleşmemizi kabul eder.

Mağazalarımız

Online Kostüm bir Güven Kostüm markasıdır. İstanbul, Bakırköy ve Bursa’da üretim ve satış merkezlerimiz yer almaktadır. Kostümlerimizi yerinde görmek isteyen müşterilerimiz için iletişim adreslerimiz aşağıda yer almaktadır;

İstanbul | Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. Selimbey Pasajı No:10/4 (Carousel Karşısı) Bakırköy / İstanbul

Bursa | İnönü Cd. Tek Sk. Hüzmen Plaza No: 7/A  Osmangazi / BURSA

Kostümlerimizle, mutlu bir etkinlik geçirmeniz dileğiyle…