Kostüm Kiralama Süreci

Kostüm kiralama işlemleri müşterilerimize aşama aşama anlatılmıştır. Kostüm kiralama hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kostüm Seç

Kostümü Seçin  10%

Kostümünüzü hemen sitemizden seçin, kiralama işlemine başlayalım.

 

Kostümü Kirala

Kostümün Paketlenmesi  20%

Kiralık kostümün, OnlineKostüm.com üzerinden kiralama siparişi verilir ve kiralama fişi müşteri tarafından saklanır. Kiralık kostümün detaylı ilgisi ve banka işlemleri tarafımızca incelenir. Onay gören işlem sonrası, tarafınıza bilgi maili gönderilir.  Kostümün paketlenme işlemine geçilir.

Kostümü Kullan

Kostümün Kullanımı  60%

Kostümünüz, organizasyonunuzun gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce elinize ulaşır. Kostüm organizasyonda kullanılır. Kostümün özenli kullanılmasına ve deforme edilmemesine dikkat edilir.

 

Kostümün İade Edilmesi

Kiralanan Kostümün Geri İadesi  80%

İade/ Kargo Tarihi olarak seçilen tarih, kostümünüzün tarafımıza en geç gönderileceği tarihtir. Bu tarihte kostümün iade kargolaması yapılmalıdır. Sadece bu tarihin Pazar gününe gelmesi durumunda, kargolama bir sonraki gün yapılabilir.

 

Kostümün Bakıma Alınması

Kostümün Bakıma Alınması ve Temizlenmesi 100%

Kostüm tarafımıza geri döndüğünde, detaylı olarak incelenir. Kostümün eksikleri varsa, fabrikamızda yeniden düzenlemeye alınır.

Kostümün bakımı sonrası, yeniden kullanıma hazır olabilmesi için, kuru temizleme işleminden geçer. Bu işlemde hipoalerjenik temizleyiciler kullanılır ve kostümün orjinal kalitesine dönmesi sağlanır.