Ülke Kostümleri

Filter

Ülke Kostümleri

Ülke kostümleri ile bizimle küçük bir dünya turuna çıkmaya ne dersiniz? Ulusal kostümler ile Almanya, İspanya, Fransa ve Japonya gibi ülkeleri pasaportlarınızı eskitmeden gezmeyi, onların geleneksel kıyafetlerini ve halk kültürlerini tanımak istemez misiniz? Dünyanın en ilgi çekici ülke kostümlerine biraz göz atın.

Çocuklarımızın, dünyanın diğer coğrafyalarında, ülkelerinde yaşayan insanları tanıması, anlaması ve değişik ülkelerin farklı kültürleri hakkında bilgi sahibi olmaları gelişimleri için oldukça önemlidir. Çocuklar için dünyanın diğer coğrafyaları, keşfedilmeyi bekleyen, gizemli ve dünya kaşifi olma heyecanlarının bir parçasıdır. Her biri kendi tanımlayıcı özellikleri ve gelenekleri olan dünya gezegeni milletleri çocuklar için gökyüzündeki yıldızlar kadar çeşitlidir.

23 Nisan gösterisinde, daha önce ziyaret ettiği ya da kültürünü çok merak ettiği ve hayranı olduğu karakterin kendi ülkesinin kostümünü giymek çocuklar için inanılmaz heyecan verici bir şey olabilir. 23 Nisan kostümü olarak daha farklı bir şeyler arıyorum derseniz, 23 Nisan kostümleri kategorimize bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ülkemizin yöresel kıyafetleri olsun, kendi yöremizi, folklorümüzü tanısın derseniz, halk oyunları kıyafetleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Her türlü kostüm kiralama ve satışı için lütfen bizimle iletisime geçiniz.