In stock

Bale Kostümü Tütülü

Stok kodu: bale-tutu01 Kategoriler: , Etiketler:

Bale Kostümü Tütülü

Bale kostümü tütülü, mavi parlak ve özel kumaş ile beyaz kumaş kombinlenmiş, üzerine çok şirin papyonlar ile kelebekler oluşturulmuş çok güzel bir üründür. Ucuz bale kostümü arayışlarına mükemmel bir çözümdür. Bale kostümü altına kırmızı tütüsü, altında kırmızı astar ve etek uçlarında çok şirin kalpli beyaz detayları bulunmaktadır. Gösteriler ve çoklu kiralamalar için çok iyi ve çok ucuz bir üründür. Çocuklar için bale kostümü arayışlarınızı bitirecek, online kostüm bale kostümleri, bale aksuarları, bale çalışma mayoları ile sürekli birlikte çalışmak isteyeceksiniz.

Bale Kostümü ve tüm bale ürünleri ile hizmet vermekteyiz.

Bale kostümü, çocuk gösterilerinde kullanılan, yetişkin bale kostümleri ile birlikte takımlanan bir üründür. Özellikle 23 Nisan bale gösterileri, anaokulu bale gösterileri, yıl sonu bale gösterilerinde oldukça tutulan bir üründür.

Bale Kostümü kiralama veya satın almak için bizimle iletişime geçiniz.

0553 633 88 58

0212 983 65 75

Bale kostümü için aktif hizmet verdiğimiz Istanbul ilçeleri, Bakirköy, Eminönü, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Fatih, Florya, Bayrampaşa, Bahçelievler, Kadıköy. Bursa ili tüm Bursa ilçelerine bale kostümü kiralama ve satış hizmetimiz, Bursa satış mağazamızdan gerçekleşecektir.

Ağırlık1 kg