-8%
In stock

Hintli Kostümü

Hint dansı gösterisine hazırlandınız ve muhteşem bir Hintli kostümüne mi ihtiyacınız mı var?
Hintli kostümü
kalitesi  ve ihtişamı ile sizler için stoklarımızda hazır! Hintli kostümü kiralama ya da kostüm hakkında detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da WhatsApp ile bizlere danışabilirsiniz.

Hintli Kostümü

Hintli Kostümü, hint motifleri ile zenginleştirilmiş, mükemmel kalitede kumaştan imal edilmiştir. Hintli kostümü, üstte kısa kollu yelek, altta topuklara kadar uzanan etek, uçlarında çok güzel altın renkli bordürleri bulunmaktadır. Omuz ve başı saran ve uçlarında altın renkli güpür ile zenginleştirilmiş hint şalı bulunmaktadır.

Hintli kostümü kiralama için özel stoklara sahiptir. Çocuk hintli kostümü ve yetişkin hintli kostümü mükemmel duruşları ile müşterilerimizi son derece memnun etmekte, çok iyi geri bildirimler ile gurur sağlamaktadır.

Hintli kostümü renkleri, motifleri, kesimi, bordürleri ile hindistan yerel halk kıyafetlerine birebir uyum sağlamaktadır.

Hint Kına Kıyafetleri kiralık olarak bu kadar kaliteli bir hal almamıştı. Hint kına konseptiniz için göz kamaştıracak şıklık oluşturacak. Hint kına kıyafeti için kiralama fiyatları ucuz olan bu ürünü hemen ayırtın.

Hintli kostümü, çocuk ve yetişkin için her yaşa ve her bedene uygun olarak bulunmaktadır. 23 Nisan gösterilerinde, hintli kostümü arayışlarınız için çok çeşit, mükemmel kalite ve ucuz hintli kostümü bizde. Hintli kostümü kiralama için hemen bizi arayın.