In stock

Modern Dans Kıyafeti

Modern Dans Kıyafeti

Modern Dans Kıyafeti, üstte mavi kumaş kollarda fırfır ve uçlarında rengarenk şeritlerle zenginleştirilmiş, altta siyah uçları rengarenk şeritlerden oluşan fırfırlı etek ile iki parçadan oluşan bir kombindir. Modern dans kıyafeti, özellikle 23 Nisan Modern Dans Kıyafeti olarak ya da 29 Ekim Modern Dans Kıyafeti olarak kiralanmaktadır. Yetişkin Modern Dans Kıyafeti olarak ürünümüzu tercih edebilirsiniz. Ayrıca erkek modern dans kostümü için aynı modelin erkek versiyonu da mevcuttur.

Modern Dans Gösteri Kıyafetleri özellikle göz alıcı renklerle ya da kumaşlarla üretilmekte olup, gösteride modern dans bütünlüğünü oluşturarak göz doldurmaktadır. Modern Dans Gösteri Kıyafetleri için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Modern Dans Kostümleri kiralama için bizimle iletişime geçin. Kiralama işlemleriniz için telefon numaramız 0553 633 88 58’dir. İsterseniz whatsapp aracılığı ile sorularınızı sorabilir, modern dans kostümü kiralama yapabilirsiniz.

23 Nisan Çocuk kostümleri ihtiyaçlarınız için tüm ürünlerimizi incelebilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Özellikle Bakırköy, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Esenyurt, Beylikdüzü, Fatih, Bahçelievler, Florya ve avrupa yakası tüm ilçelerimize hizmet vermekteyiz.

Ağırlık1 kg