In stock

Pilot Kostümü

Pilot kostümü, Sabiha Gökçen’i ve Vecihi Hürkuş’u temsil etmek, Kurtuluş savaşı kahramanlarını sahnede canlandırmak için özenle hazırlandı. Askeri kostümlerden pilot kostümü tüm beden grupları için stoklarımızda mevcuttur. Komutan kostümü kiralama ya da kostümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da WhatsApp aracılığı ile soru sorabilirsiniz.

Pilot Kostümü

Pilot kostümü, tulum şeklindedir. Çocukların kolayca giyeceği ve hareket edebileceği şekilde üretilmiştir. Pilot kostümünün rengi havacı mavidir. Hava Kuvvetleri Pilotlarının giydiği kıyafetlere benzer. Pilot kostümü kaliteli, kolay yırtılmayan ve aşınmayan kumaştan üretilmiştir. Çocuklar için pilot kostümü tam aradığınız üründür. Çocuk kostümünün tamamlayıcısı olarak başta ise kep şeklinde özel başlığı bulunmaktadır.

Pilot Kostümü Modelleri

 

pilot kostümü

Havaalanlarında pilotlar kadar saygı gören başka bir meslek yoktur. Doktorlar çoğunlukla saygı görür, ancak insanlar da onları biraz korkutucu bulur. Ayrıca havalı üniformaları da yoktur. Polis memurlarının harika üniformaları var, ancak insanlar polislerin onlara yalnızca hız cezası vermek için gelmelerinden endişeleniyor. Tabii ki, bir havayolu pilotu olduğunuzda, sadece harika görünen bir kıyafetiniz ve ciddi anlamda karizma olmakla beraber, aynı zamanda gökyüzünde çok hızlı uçmak için tam ehliyetiniz olur!

Çocukken hayalindeki meslek mutlaka sorulmuştur. Cevapların arasında pilot olmakta mutlaka vardır. Özellikle F16 kullanan savaş pilotu olmak çocukların en çok olmak istediği mesleklerden biridir. Şanlı Türk ordumuzun karizmatik pilotlarının kostümleri ile çocuklarınız hem çok eğlenecek hemde unutulmayacak hatıra fotoğrafları bırakacak. Özellikle 23 Nisan Çocuk Bayramı kostümü olarak ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında giyilen pilot kostümü, pilotlara özgün apolet ve askeri renklerle üretilmektedir. Pilot kostümü üretilirken kaliteli kumaşlar kullanılmakta ve aslına uygun üretilmektedir.

Pilot Kostümü Fiyatları

23 Nisan Çocuk Bayramı başta olmak üzere, okuma bayramı ve 18 Mart Çanakkale Zaferi gününde de pilot kostümleri tercih edilmektedir. Pilot kostümü ile çocuklarımız hem eğlenecekler, hemde gelecekte olmak istedikleri mesleği deneyimleyecekler. Pilot kostümleri, çocuklarımızın milli bayramlar olmak üzere, çeşitli etkinliklerde bu kostümü giyebilirler.

 

Pilot Kostümü Kiralama

Pilot kostümü kiralama işlemi paketlendikten sonra, anlaşmalı kargo firmalarımız ile sevkiyatı sağlanır. Kostümün kargo bilgileri müşteriye iletilir. Çocuk pilot kostümü, etkinliğin gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce elinize ulaşır. Bindallı organizasyonda kullanılır. Kostümün özenli kullanılmasına ve deforme edilmemesine dikkat edilir.

İade/ Kargo Tarihi olarak seçilen tarih, kostümünüzün tarafımıza en geç gönderileceği tarihtir. Bu tarihte kostümün iade kargolaması yapılmalıdır. Sadece bu tarihin Pazar gününe gelmesi durumunda, kargolama bir sonraki gün yapılabilir. Pilot kostümü kiralamak ve detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaradan ya da WhatsApp üzerinden görüşebilirsiniz.

Hoşunuza gidebilir…