In stock

Komando Kostümü

Komando kostümü ile çocuklarınız çok eğlenecek. Tüm etkinlikler için tüm bedenlerde üretilen komando kostümümüz stoklarımızda. Komando kostümü hakkında detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da WhatsApp aracılığı ile soru sorabilirsiniz.

Komando Kostümü

Komando kostümü, özellikle erkek çocuklarının bir etkinlik için rol seçimi yapıldığında en çok giymek istedikleri askeri kostümdür. Şanlı ordumuzun yiğit komandolarının kıyafetleri, çocuğunuzun unutulmayacak gününde onu sevindirmek için önemli bir etken olacak. Daha çok 23 Nisan günü etkinliklerinde, okuma bayramlarında ve Cumhuriyet Bayramında giyilen komando kostümü, askeri desen ve apoletlerle üretilmektedir. Çocuklar için komando kostümü, kaliteli kumaşlar ve aslına uygun malzemelerle üretilmektedir. Komando kıyafeti üzerindeki apoletlerle aslına uygun görünmesini sağlar.

Askeri desenli kumaştan üretilen komando kostümü çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda giyilmektedir. Özellikle doğum günlerinde, 23 Nisan okul etkinliklerinde kullanılmaktadır. Tüm komando kostüm ürünleri mağazamızda yer almaktadır.

Komando Kostümü Modelleri

Çocuk Komando kostümü sünnet olacak çocuğun hediyeleri arasında da yer almaktadır. Erkek çocuklar komando kostümü giyerek daha da cesaretlenecek, hem eğlenecekler hemde unutulmaz hatıra fotoğrafları bırakacaklar. Komando kıyafetini, okul merasimleri, yıl sonu gösterileri, 23 Nisan etkinliklerinde milli kıyafet olarak veya tiyatro gösterilerinde özellikle Kurtuluş savaşı ve Çanakkale canlandırılırken giyilebilir.

Komando kostümü milli bayramlarda giyilen kıyafetlerdir. 23 Nisan Çocuk Bayramı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi milli bayramlarda çocuklarımız okullarda çeşitli etkinliklerde rol alırlar. Bu etkinliklerde komando kostümü giyerler.

komando kostümü

Çocuk Komando Kıyafeti

Tarih boyunca Türk askerinin şanlı mazisini bilmeyen yoktur. Türk askeri denilince korkusu olmayan aslanların görünüşüne tüm çocuklar sahip olmak ister. Çocukların komando kostümü içerisinde üstte komando gömleği, altta komando pantolonu ve başta komando şapkası ya da komando beresi bulunmaktadır.

 

Komando Kostümü Kiralama

Komando kostümü kiralama işlemi paketlendikten sonra, anlaşmalı kargo firmalarımız ile sevkiyatı sağlanır. Kostümün kargo bilgileri müşteriye iletilir. Çocuk komando kostümü, etkinliğin gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce elinize ulaşır. Komando kostümü organizasyonda kullanılır. Kostümün özenli kullanılmasına ve deforme edilmemesine dikkat edilir.

İade/ Kargo Tarihi olarak seçilen tarih, kostümünüzün tarafımıza en geç gönderileceği tarihtir. Bu tarihte kostümün iade kargolaması yapılmalıdır. Sadece bu tarihin Pazar gününe gelmesi durumunda, kargolama bir sonraki gün yapılabilir. Komando kostümü kiralamak ve detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaradan ya da WhatsApp üzerinden görüşebilirsiniz.

Hoşunuza gidebilir…