In stock

Kaptan Kostümü

Geminin komutası minik kaptanımızda ama mükemmel bir kaptan kostümü ihtiyacınımız mı var? Kaptan kostümü kalitesi  ve ihtişamı ile sizler için stoklarımızda hazır! Kaptan kıyafeti kiralama ya da kostüm hakkında detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da WhatsApp ile bizlere danışabilirsiniz.

Kaptan Kostümü Özellikleri

Deniz kaptanı olmak bambaşka bir duygudur. Kaptan olmak için denize âşık olmak gerekir. Senelerini denizlere adamak, koca bir ömrü denizde geçirmek her baba yiğidin harcı değildir. Bu aşk daha çocukken kişide kendini gösterir. Her zaman denizde ve denizle olmak ister bu kişiler ve hayalleri hep denizlerin ötesindedir. Çocuğunuz tam anlatılan gibi bir deniz aşığı ve büyüdüğünde bir deniz kaptanı mı olmak istiyor? Bu tamda aradığınız kostüm olmalı. Kaptan kostümü ile çocuğunuz kendini kocaman bir geminin kaptanı gibi hissedecek. Ayrıca çok da mutlu olacaklar.

 

Bir geminin komutasından ve gemide çalışan personelin yönetilmesinden sorumlu kişiye gemi kaptanı denir. Gemi kaptanları genel olarak beyaz ana renk üzerine desenli olan kıyafetleri giyerler. Gemi kaptanı kostümü de beyaz alt ve üst takım şeklindedir. Çocuklar bu mükemmel kostüm ile kendilerini muhteşem hissedecekler. Çocuklar okul etkinliklerinde, denizcilik görevlerinde, doğum günü partilerinde, kostüm partilerinde bu kostümü özellikle tercih ederler. Ayrıca 23 Nisan kostümü olarak düzenlenen merasimlerde de giyilebilir.

 

 

Kaptan Kıyafeti Giyilişi

Kaptan kıyafeti üstte yuvarlak parlak düğmelere sahip, omuzunda apoletleri ve omuz sırması ile çok şık beyaz bir ceket, altta kostümü bütünleyen beyaz bir pantolona sahiptir. Başta ise kostümün olmazsa olmazı kaptan şapkası yer almaktadır. Kostüm kaliteli kumaşı ve üzerindeki işlemeler ile oldukça göz doldurucudur.

 

Kaptan Kostümü Kiralama

Kaptan kıyafeti kiralama işlemi paketlendikten sonra, anlaşmalı kargo firmalarımız ile sevkiyatı sağlanır. Kostümün kargo bilgileri müşteriye iletilir. Deniz kaptanı kıyafeti etkinliğin gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce elinize ulaşır. Gemi kaptanı kostümü organizasyonda kullanılır. Kostümün özenli kullanılmasına ve deforme edilmemesine dikkat edilir.

İade/ Kargo Tarihi olarak seçilen tarih, kostümünüzün tarafımıza en geç gönderileceği tarihtir. Bu tarihte kostümün iade kargolaması yapılmalıdır. Sadece bu tarihin Pazar gününe gelmesi durumunda, kargolama bir sonraki gün yapılabilir. Kaptan kostümü kiralamak ve detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaradan ya da WhatsApp üzerinden görüşebilirsiniz.

Hoşunuza gidebilir…