In stock

Polis Kostümü

Polis kostümü ile çocuklarınız her türlü etkinliğe hazır olacak! Polis haftası etkinlikleri ve doğum günleri gibi etkinliklerde giyilmek üzere Polis kıyafeti stoklarımızda hazır! Hintli kostümü kiralama ya da kostüm hakkında detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da WhatsApp ile bizlere danışabilirsiniz.

Polis Kostümü Özellikleri

Herhalde çocuklara büyüdüklerinde olmak istediği meslek sorulduğunda en çok alınan 3 cevaptan biri polis olmaktır. Bu nedenle polislik çocukların arkadaşları ile oynarken en çok oynadıkları oyunlardandır. Polis kostümü, çocukların oyunlarında kendilerini gerçek bir polis gibi hissetmeleri için mükemmel ürünlerdir. Polis kostümünü giyen bir çocuk kendisini devamlı aynada kendisini izleyen, üzerindeki bu şanlı üniformanın asaletini hisseden bir hal alır. Arkadaşlarının arasında bu önemli meslek kıyafeti ile kıvançla ve mutlulukla eğlenirler. Ayrıca çocuklar gelecekte olmak istedikleri polis olma hayallerini yaşarlar.

Çocuklar bu hayallerini yaşarken giydikleri polis kıyafetleri onların farklı görünmelerini sağlar. Hem erkek hem de kız çocukları için polis kıyafetleri vardır. Bu kıyafetler aslına uygun olarak üretilmektedir. Polis kostümleri hayatın her aşamasında kullanılmaktadır. Özellikle polislik mesleğini icra eden memurlarımız haricinde, çocuk ve yetişkinlerde bu kıyafetleri özel gün ve etkinliklerde giyebilmektedir. Özellikle çocuk polis kıyafeti, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gösterilerinde, okullarda düzenlenen tiyatrolarda tiyatro kostümü olarak giyilebilmektedir. Aynı zamanda 18 Mart Çanakkale Zaferi günü etkinliklerinde polis karakterini canlandırmak için kullanılır. Çocuklar bu etkinliklerde asker ve polisin hayatımızda yeri ve etkilerini yaşayarak öğrenmiş olurlar. Bu nedenle polis kıyafetlerinin çocukların gelişimlerinde yeri ve manevi değeri vardır.

Çocuklar doğum günlerinde de özel giyinmek isteyebilirler. Bazen de özellikle erkek çocukları için çok özel bir doğum günü hediyesi olarak polis kostümü alınabilir. Aileler bu kostümü giyerek çocuklarının doğum günlerinde farklı bir konsept oluşturabilirler. Ancak en değerli kazanımları, çocukların bu önemli ve şerefli meslek grubunu tanımaları ve anlamalarıdır. Polis birimlerinin özel görevleri olduğundan tabi ki kendi içerisinde polis memuru kostümü ve yunus polis kostümü gibi ayrılır. Stoklarımızda her göreve ait polis kostümü yer almaktadır. İstediğiniz kostümü bize danışabilirsiniz.

 

Çocuk Polis Kıyafeti Modelleri

Polis kıyafeti denildiğinde, genelde mavi apoletli bir gömlek, koyu lacivert pantolon ve polis şapkası akla gelse de çok çeşitli modelde polis kostümü bulunmaktadır. Yunus polislerde ise siyah üzerine kırmızı renkten oluşan takım kıyafetlerdir. Bu kıyafetler üzerinde kıyafetin tamamlayıcısı niteliğinde, polis apoleti ve logoları olmazsa olmazlardır. Çocuk ve yetişkinler için tüm bedenlerde modellerimiz mevcuttur. Özellikle çocuk polis kıyafetlerinde oldukça bol çeşide sahibiz.

Okullarda özellikle 23 Nisan gösterilerinde okul tiyatroları düzenlenmektedir. Bu tiyatrolarda görev alan çocuklar rolüne göre polis kostümü giyebilirler. Çocukların gösterilerinde giydikleri bu kostümlerde, kimi zaman rütbe önemli olmaktadır. Omuzlarda apolet ve yıldız şeklinde rütbe işaretleri takılabilmektedir. Polis kostümü oldukça rahat olduğundan, oyunlarında da oldukça neşeli olacaklar.

Çocuk trafik polis kıyafeti ise kıyafetin üzerinde bulunan fosforlu ikazlar sayesinde dikkat çekicidir. Bu yeşil renkli fosforlu trafik polisi kostümü, özellikle trafik haftasında çocukların giydikleri kostümlerdir. Bazı okul etkinliklerinde de trafik polisi kıyafeti giyilmektedir. Çocukların sokak oyunlarında da trafik polisi kostümü ile katılmaları onları çok sevindirecektir. Ayrıca elimizde farklı ülkelerin polislerini sahnede canlandırmak amacıyla giyilen çocuk yabancı polis kıyafetleri de mevcuttur. Farklı renk ve beden kostüm ihtiyaçlarınız için lütfen bize danışınız.

 

 

Çocuk Polis Kıyafeti Fiyatları

Polis kostümleri, yetişkinler ile çocuk polis kıyafetleri fiyatları aralarında farklılık göstermektedir. Gömlek ve pantolondan oluşan kostüm ile tüm parçaları içeriğinde olan kostüm fiyatlandırması farklı olmaktadır. Genel olarak polis kostümü kiralama işlemlerinde çocuk polis kostümü kiralama ile yetişkinlerin iki kategoride fiyatlandırması yapılmaktadır. Ancak kostümler her bütçeye hitap edecek düzeydedir.

Çocuk kostümü alırken özellikle dikkat edilecek konulardan biri de, çocuğun tenine zarar vermeyecek kalitede kumaşlardan üretilmiş kostümler tercih edilmelidir. Genel olarak çocuğun yaşına göre fazla kilolu ya da zayıf olmasına göre kostümün yaş tercihi ona göre seçilmelidir. Polis kostümü tercih edilirken çocuğunuzun tam yaşına göre kostümü satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Ancak çocuğunuz kilolu ise özellikle kiralama işleminde bizimle iletişime geçip, beden ölçülerini paylaşmalısınız. Bu sayede çocuğunuza tam olacak kostümü ölçerek tarafınıza gönderimini sağlayabiliriz.

 

Polis Kostümü Kiralama

Polis kıyafeti kiralama işlemi, kostüm paketlendikten sonra, anlaşmalı kargo firmalarımız ile sevkiyatı sağlanır. Kostümün kargo bilgileri müşteriye iletilir. Kıyafetiniz organizasyonunuzun gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce elinize ulaşır ve etkinliklerinde kullanılır. Kıyafetin özenli kullanılmasına ve deforme edilmemesine dikkat edilir.

İade yani Kargo Tarihi olarak seçilen tarih, kostümünüzün tarafımıza en geç gönderileceği tarihtir. Bu tarihte kostümün iade kargolaması yapılmalıdır. Sadece bu tarihin Pazar gününe gelmesi durumunda, kargolama bir sonraki gün yapılabilir. Polis kostümünü kiralamak ve detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaradan WhatsApp üzerinden görüşebilirsiniz.

Hoşunuza gidebilir…