In stock

Hemşire Kıyafeti

Hemşire kıyafeti arıyorsunuz fakat hiçbir yerde istediğiniz gibi bir kiralık Hemşire kıyafeti bulamıyorsanız, şu an doğru adrestesiniz. Uygun fiyatlı, aynı zamanda kaliteli Hemşire kıyafeti istiyorsanız sizler için piyasanın en kaliteli ve en uygun kiralama fiyatlı Hemşire kıyafetlerini, sizi hiç yormadan ayağınıza gönderiyoruz.

Daha önce Hemşire kıyafeti kiralaması yapmadım, Hemşire kıyafeti fotoğraftaki ile aynı mı gelir gibi sorularla endişe etmenize gerek yok. İsterseniz mesai saatleri içinde kiralık Hemşire kıyafetini kargolamadan önce, size whatsapp aracılığı ile fotoğrafını çekip gönderiyoruz.

 

Hemşire Kıyafeti Kalitesini Size Şu Şekilde Anlatalım;

Hemşire kıyafeti üretilirken kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. Piyasada satılan Hemşire kıyafetleri, genellikle birkaç kez giyilecek ardından kenara ayrılacağı düşüncesi ile düşük kaliteli malzemelerden ve kumaşlardan yapılabilmektedir. Aynı zamanda yurtdışından ihraç edilen Hemşire kıyafetlerinin kalitesi oldukça düşük olduğundan resimde gördüğünüzle, giyildiğinde aynı etkiyi bırakmayabilmektedir.

Biz kiralık Hemşire kıyafetini, kolayca yıpranacak, bozulacak, yırtılacak hiçbir kumaştan imal etmiyoruz. Çünkü biz kıyafet kiralama işi yapıyoruz. Hemşire kıyafeti kiralama işlemi ardından sonra bize geri dönecek, temizlenip hazırlandıktan sonra yeniden Hemşire kıyafeti kiralaması gerçekleştireceğiz. Bu nedenle Hemşire kıyafetlerimizi kaliteli Bursa kumaşları ile imal ediyoruz. Biz aynı kiralık Hemşire kıyafetini kişilere, okullara, eğitmenlere, ekiplere ve uzman kişilere kiralayabiliyoruz. Bu nedenle bizim Hemşire kıyafetimüz kaliteli, aşarına uygun ve çok şık olmak zorundadır. Biz asla kullanılamayacak, deforme olmuş kıyafeti kiralama kategorisinden kesinlikle kaldırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, çocuklarımızın unutamayacakları o güzel etkinlik gününde, bizim kusurumuz yüzünden üzülmelerini kesinlikle istemiyoruz ve bu nedenle maksimum 4 kere kiralaması yapılmış Hemşire kıyafeti bizim için geri dönüşüme giden bir malzeme olarak ayrılmaktadır.

 

Kıyafet Kiralama Bizim İşimiz!

Arzu ederseniz, buyrun gelin bir çayımızı için. Mağazalarımız İstanbul Bakırköy’de ve Bursa Osmangazi’de. Hemşire kıyafetini yerinde görün, ölçün biçin tartın o şekilde kiralayın ya da satın alın.

İsterseniz whatsapp aracılığı ile size destek verelim. Çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine ölçüsünü alıp, bize verin size tam uyacak çocuk Hemşire kıyafetini ayarlayıp gönderelim.

Konuşmayı da seviyoruz isterseniz arayın, arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu konuda geri bildiriminizi iletişim formumuzdan bizlere iletebilirsiniz.

 

Çocuk Hemşire Kıyafeti Satın Almak mı istiyorsunuz?

Çocuk Hemşire kıyafeti için çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine, omuz-kol başlangıcından bileğe kadar ve bel çevresini ölçün ve bize iletin. Size çocuğunuzun üzerine tam olacak Hemşire kıyafetini hazırlayıp hemen kargoya verelim. Kıyafetlerimiz 4 yaştan yetişkininin tüm bedenlerine kadar mevcuttur. Bebek için Hemşire kıyafetini malzeme ve duruma göre ortalama 1-2 günde üretip adresinize gönderiyoruz. En uygun fiyatlı, en ucuz çocuk Hemşire kıyafeti için bizimle iletişime geçin.

 

Kostümcü Aramanıza Daha Fazla Gerek Yok

Bundan sonra kıyafetcünüz Güven Kıyafet. Binlerce çeşit rengârenk, çeşit çeşit kıyafetlerimiz ile çocuklarımızın renkli dünyalarını, sizin ve çocuklarımızın unutamayacakları anlara çevirmekten inanılmaz mutlu oluyoruz. Çocukları çok seviyoruz, işimizi çok seviyoruz, sonucunda çocuk tebessümü olan, sevinci olan, çocuk heyecanı olan her şeyin ucundan tutmak istiyoruz bu nedenle Güven Kıyafet Kiralama Evi olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

 

Kıyafetler ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için;

 

–       Bizi Arayın

0212 983 65 75
0553 633 88 58
WHATSAPP İLE SOR

 

–       Bize Yazın

Sormak istediğiniz tüm soruları iletişim formumuzu doldurarak bizlere sorabilirsiniz. İletişim formumuz 7/24 kullanımınıza açıktır.

iletisim@onlinekostum.com

 

 

–       Bize Buyrun

 

İSTANBUL GÜVEN KIYAFET

Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. Selimbey Pasajı No:10/4 (Carousel AVM Karşısı) Bakırköy / İstanbul

 

 • Bakırköy Carousel AVM’ye gidilir.
 • Carousel’in kuzey kapısından (yanında MC Donalds’ın olduğu kapı) çıkılır.
 • Kapıdan bakıldığında yolun tam karşısında Selimbey Pasajı bulunmaktadır.
 • Selimbey Pasajına girilir ve alt kata inilir.Ya da siz uğraşmayın arayın biz tarif edelim.
  0553 633 88 58

 

Google Yol Tarifi için Tıklayın

 

BURSA GÜVEN KIYAFET:

Alacamescit Mah. Tek Sk. No:7/A Hüzmen Plaza Osmangazi / Bursa

 • Altıparmak Caddesi Takip Edilir.
 • Heykel’in Karşısında yer alan Ziraat Bankasının yanındaki aralıktan (Çekirge Dolmuş Duraklarının bulunduğu ara) inilir.
 • Yol tamamlandığında sol taraftadır.Ya da siz uğraşmayın arayın biz tarif edelim.
  0532 424 76 92

Google Yol Tarifi için Tıklayın

 

 

Ağırlık1 kg