In stock

Modern Dans Kız Kıyafeti

Modern Dans kıyafeti arıyorsunuz fakat hiçbir yerde istediğiniz gibi bir kiralık Modern Dans Kız kıyafeti bulamıyorsanız, şu an doğru adrestesiniz. Uygun fiyatlı, aynı zamanda kaliteli Modern Dans Kız kıyafeti istiyorsanız sizler için piyasanın en kaliteli ve en uygun kiralama fiyatlı Modern Dans Kız kostümlerini, sizi hiç yormadan ayağınıza gönderiyoruz.

Daha önce Modern Dans Kız kıyafeti kiralaması yapmadım, Modern Dans Kız kıyafeti fotoğraftaki ile aynı mı gelir gibi sorularla endişe etmenize gerek yok. İsterseniz mesai saatleri içinde kiralık Modern Dans Kız kıyafetini kargolamadan önce, size whatsapp aracılığı ile fotoğrafını çekip gönderiyoruz.

 

Modern Dans Kız Kostümleri Kalitesini Size Şu Şekilde Anlatalım;

Modern Dans Kız kostümleri üretilirken kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. Piyasada satılan Modern Dans Kız kostümleri, genellikle birkaç kez giyilecek ardından kenara ayrılacağı düşüncesi ile düşük kaliteli malzemelerden ve kumaşlardan yapılabilmektedir. Aynı zamanda yurtdışından ihraç edilen Modern Dans Kız Kostümlerinin kalitesi oldukça düşük olduğundan resimde gördüğünüzle, giyildiğinde aynı etkiyi bırakmayabilmektedir.

Biz kiralık Modern Dans Kız kıyafetini, kolayca yıpranacak, bozulacak, yırtılacak hiçbir kumaştan imal etmiyoruz. Çünkü biz kostüm kiralama işi yapıyoruz. Modern Dans Kız Kıyafeti kiralama işlemi ardından sonra bize geri dönecek, temizlenip hazırlandıktan sonra yeniden Modern Dans Kız kıyafeti kiralaması gerçekleştireceğiz. Bu nedenle Modern Dans Kız kostümlerimizi kaliteli Bursa kumaşları ile imal ediyoruz. Biz aynı kiralık Modern Dans Kız kıyafetini kişilere, okullara, eğitmenlere, ekiplere ve uzman kişilere kiralayabiliyoruz. Bu nedenle bizim Modern Dans Kız kıyafetimüz kaliteli, aşarına uygun ve çok şık olmak zorundadır. Biz asla kullanılamayacak, deforme olmuş kıyafeti kiralama kategorisinden kesinlikle kaldırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, çocuklarımızın unutamayacakları o güzel etkinlik gününde, bizim kusurumuz yüzünden üzülmelerini kesinlikle istemiyoruz ve bu nedenle maksimum 4 kere kiralaması yapılmış Modern Dans Kız kıyafeti bizim için geri dönüşüme giden bir malzeme olarak ayrılmaktadır.

 

Kostüm Kiralama Bizim İşimiz!

Arzu ederseniz, buyrun gelin bir çayımızı için. Mağazalarımız İstanbul Bakırköy’de ve Bursa Osmangazi’de. Modern Dans Kız kıyafetini yerinde görün, ölçün biçin tartın o şekilde kiralayın ya da satın alın.

İsterseniz whatsapp aracılığı ile size destek verelim. Çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine ölçüsünü alıp, bize verin size tam uyacak çocuk Modern Dans Kız kıyafetini ayarlayıp gönderelim.

Konuşmayı da seviyoruz isterseniz arayın, arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu konuda geri bildiriminizi iletişim formumuzdan bizlere iletebilirsiniz.

 

Çocuk Modern Dans Kız Kıyafeti Satın Almak mı istiyorsunuz?

Çocuk Modern Dans Kız kıyafeti için çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine, omuz-kol başlangıcından bileğe kadar ve bel çevresini ölçün ve bize iletin. Size çocuğunuzun üzerine tam olacak Modern Dans Kız kıyafetini hazırlayıp hemen kargoya verelim. Kostümlerimiz 4 yaştan yetişkininin tüm bedenlerine kadar mevcuttur. Bebek için Modern Dans Kız kıyafetini malzeme ve duruma göre ortalama 1-2 günde üretip adresinize gönderiyoruz. En uygun fiyatlı, en ucuz çocuk Modern Dans Kız kıyafeti için bizimle iletişime geçin.

 

Kostümcü Aramanıza Daha Fazla Gerek Yok

Bundan sonra kostümcünüz Güven Kostüm. Binlerce çeşit rengârenk, çeşit çeşit kostümlerimiz ile çocuklarımızın renkli dünyalarını, sizin ve çocuklarımızın unutamayacakları anlara çevirmekten inanılmaz mutlu oluyoruz. Çocukları çok seviyoruz, işimizi çok seviyoruz, sonucunda çocuk tebessümü olan, sevinci olan, çocuk heyecanı olan her şeyin ucundan tutmak istiyoruz bu nedenle Güven Kostüm Kiralama Evi olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

 

Kostümler ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için;

 

–       Bizi Arayın

0212 983 65 75
0553 633 88 58
WHATSAPP İLE SOR

 

–       Bize Yazın

Sormak istediğiniz tüm soruları iletişim formumuzu doldurarak bizlere sorabilirsiniz. İletişim formumuz 7/24 kullanımınıza açıktır.

iletisim@onlinekostum.com

 

 

–       Bize Buyrun

 

İSTANBUL GÜVEN KOSTÜM

Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. Selimbey Pasajı No:10/4 (Carousel AVM Karşısı) Bakırköy / İstanbul

 

 • Bakırköy Carousel AVM’ye gidilir.
 • Carousel’in kuzey kapısından (yanında MC Donalds’ın olduğu kapı) çıkılır.
 • Kapıdan bakıldığında yolun tam karşısında Selimbey Pasajı bulunmaktadır.
 • Selimbey Pasajına girilir ve alt kata inilir.Ya da siz uğraşmayın arayın biz tarif edelim.
  0553 633 88 58

 

Google Yol Tarifi için Tıklayın

 

BURSA GÜVEN KOSTÜM:

Alacamescit Mah. Tek Sk. No:7/A Hüzmen Plaza Osmangazi / Bursa

 • Altıparmak Caddesi Takip Edilir.
 • Heykel’in Karşısında yer alan Ziraat Bankasının yanındaki aralıktan (Çekirge Dolmuş Duraklarının bulunduğu ara) inilir.
 • Yol tamamlandığında sol taraftadır.Ya da siz uğraşmayın arayın biz tarif edelim.
  0532 424 76 92

Google Yol Tarifi için Tıklayın

 

 

Ağırlık1 kg