In stock

Palyaço Kostümü

Palyaço Kostümü ile çocuklar çok eğlenecekler! Çocuk ve yetişkinler için renk renk, çeşit çeşit palyaço kıyafetlerimiz mevcut! Kostüm hakkında detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da WhatsApp aracılığı ile soru sorabilirsiniz.

Palyaço Kostümleri

Palyaço kelimesi İtalyanca “Pagliaccio” kelimesinden dilimize yerleşmiştir. Palyaçonun kelime anlamı ise kendilerini izlediklerinde eğlendiren ve güldüren, yüzü boyalı ve komik, kırmızı burunlu eğlenceli kişidir. Palyaçolar eğlenceli karakterlerdir. Genelde renkli saçları olan, kırmızı yuvarlak burnu olan, rengarenk elbiseli, yüzleri komik boyalı olan ve özel kostüm giyen kişilerdir. Özellikle partilerde ve çocukların toplandığı etkinliklerde, onları eğlendirmek ve güzel vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla ortamda bulunan karakterlerdir.

Palyaço kostümü renk renk ve çeşit çeşit modellerde, çocuk ve yetişkinler için tüm bedenlerde stoklarımızda bulunmaktadır. Bu kostümleri genelde bu mesleği icra eden kişilerce ya da çocukları eğlendirmek amacıyla belirli etkinliklerde genelde yetişkinler tarafından giyilen kostümlerdir.

palyaço kostümü

 

Palyaçolar tarafından en çok eğlendirilen gruplar, okul öncesi ve anasınıfı gruplarıdır. Çocuklar palyaçoları soluksuz bir şekilde ve hayranlıkla izlerler. Onlar için hayatları boyunca unutamayacakları eğlenceli bir gün geçirirler. Kimi zaman okul etkinliklerinde çocuklara okul öncesi grupları için palyaço kıyafeti giydirilir. Tüm çocuk bedenleri için uygun bedende palyaço kostümü bulunmaktadır. Çocuklar yılsonu gösterilerinde, çeşitli tiyatro oyunlarında ve belirli gün ve haftalarda palyaço kıyafeti giyerler. 23 Nisan gösterilerinde de palyaço kostümü sıklıkla tercih edilmektedir.

Palyaço Kıyafeti Giyilişi

Palyaço kıyafetleri genellikle tulum şeklinde ve kolayca giyilip, çıkarılabilen kostümlerdir. Kostümü giyen kişi kostümün içerisinde oldukça rahattır. Çünkü vücuda nispeten bol üretilmekte, kumaş olarak vücuda yapışmayan ve rahatsız etmeyen kumaşlar kullanılmaktadır. Palyaço kostümlerinin olmazsa olmazları ise, renkli bir saç ve kırmızı yuvarlak bir burundur. Ayrıca yüz boyaları ile kostümün görselliği tamamlanır.

 

Palyaço Kostümü Fiyatları 

Palyaço kostümü fiyatları ise tercih edilen kostüme göre değişiklik göstermektedir. Kostüm haricinde alınan aksesuarlar da fiyatlandırmada önemli unsurlardır. Genel olarak kostümün üretildiği pamuk saten kumaş, kostümü uzun ömürlü ve uzun süre giyilebilecek, kullanıcıyı rahatsız etmeyecek türdedir. Ayrıca bu kumaşlar makinede kısa programda soğuk suda rahatlıkla yıkanabilmektedir. Parlak saten kumaştan üretilen kostümlerimiz ise kolay kıvrışmaz türdedir.

 

Palyaço kostümleri ile çocuklar eğlenceye!

palyaco kostumu

Bir çok çeşit Palyaço aksesuarları da mağazamızda yer almaktadır. Böylece ikonik kırmızı burun ve renkli kıvırcık saç gibi önemli aksesuarlarla istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz!

Çocuğunuz için göz alıcı bir palyaço kostümü arıyorsanız, palyaço koleksiyonumuza bir göz atmanızı öneririz. Hem erkek hem de kızlar için mükemmel Palyaço kıyafet ve aksesuarları için sitemizi inceleyin ve kiralamak ve detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaradan WhatsApp üzerinden görüşebilirsiniz.

 

Palyaço Kostümü Kiralama

Palyaço kostümü kiralama işlemi paketlendikten sonra, anlaşmalı kargo firmalarımız ile sevkiyatı sağlanır. Kostümün kargo bilgileri müşteriye iletilir. Palyaço kıyafeti etkinliğin gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce elinize ulaşır. Kostüm organizasyonda kullanılır. Kostümün özenli kullanılmasına ve deforme edilmemesine dikkat edilir.

İade/ Kargo Tarihi olarak seçilen tarih, kostümünüzün tarafımıza en geç gönderileceği tarihtir. Bu tarihte kostümün iade kargolaması yapılmalıdır. Sadece bu tarihin Pazar gününe gelmesi durumunda, kargolama bir sonraki gün yapılabilir. Palyaço kostümü kiralamak ve detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaradan ya da WhatsApp üzerinden görüşebilirsiniz.

Hoşunuza gidebilir…