In stock

Palyaço Kıyafeti

Palyaço Kıyafeti

Palyaço kıyafeti arıyorsunuz fakat hiçbir yerde istediğiniz gibi bir kiralık Palyaço kıyafeti bulamıyorsanız, şu an doğru adrestesiniz. Uygun fiyatlı, aynı zamanda kaliteli Palyaço kıyafeti istiyorsanız sizler için piyasanın en kaliteli ve en uygun kiralama fiyatlı Palyaço kıyafetlerini, sizi hiç yormadan ayağınıza gönderiyoruz.

Daha önce Palyaço kıyafeti kiralaması yapmadım, Palyaço kıyafeti fotoğraftaki ile aynı mı gelir gibi sorularla endişe etmenize gerek yok. İsterseniz mesai saatleri içinde kiralık Palyaço kıyafetini kargolamadan önce, size whatsapp aracılığı ile fotoğrafını çekip gönderiyoruz.

Palyaço Kıyafeti Kalitesini Size Şu Şekilde Anlatalım;

Palyaço kıyafeti üretilirken kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. Piyasada satılan Palyaço kıyafetleri, genellikle birkaç kez giyilecek ardından kenara ayrılacağı düşüncesi ile düşük kaliteli malzemelerden ve kumaşlardan yapılabilmektedir. Aynı zamanda yurtdışından ihraç edilen Palyaço kıyafetlerinin kalitesi oldukça düşük olduğundan resimde gördüğünüzle, giyildiğinde aynı etkiyi bırakmayabilmektedir.

Biz kiralık Palyaço kıyafetini, kolayca yıpranacak, bozulacak, yırtılacak hiçbir kumaştan imal etmiyoruz. Çünkü biz kıyafet kiralama işi yapıyoruz. Palyaço kıyafeti kiralama işlemi ardından sonra bize geri dönecek, temizlenip hazırlandıktan sonra yeniden Palyaço kıyafeti kiralaması gerçekleştireceğiz. Bu nedenle Palyaço kıyafetlerimizi kaliteli Bursa kumaşları ile imal ediyoruz. Biz aynı kiralık Palyaço kıyafetini kişilere, okullara, eğitmenlere, ekiplere ve uzman kişilere kiralayabiliyoruz. Bu nedenle bizim Palyaço kıyafetimüz kaliteli, aşarına uygun ve çok şık olmak zorundadır. Biz asla kullanılamayacak, deforme olmuş kıyafeti kiralama kategorisinden kesinlikle kaldırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, çocuklarımızın unutamayacakları o güzel etkinlik gününde, bizim kusurumuz yüzünden üzülmelerini kesinlikle istemiyoruz ve bu nedenle maksimum 4 kere kiralaması yapılmış Palyaço kıyafeti bizim için geri dönüşüme giden bir malzeme olarak ayrılmaktadır.

Kıyafet Kiralama Bizim İşimiz!

Arzu ederseniz, buyrun gelin bir çayımızı için. Mağazalarımız İstanbul Bakırköy’de ve Bursa Osmangazi’de. Palyaço kıyafetini yerinde görün, ölçün biçin tartın o şekilde kiralayın ya da satın alın.

İsterseniz whatsapp aracılığı ile size destek verelim. Çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine ölçüsünü alıp, bize verin size tam uyacak çocuk Palyaço kıyafetini ayarlayıp gönderelim.

Konuşmayı da seviyoruz isterseniz arayın, arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu konuda geri bildiriminizi iletişim formumuzdan bizlere iletebilirsiniz.

Çocuk Palyaço Kıyafeti Satın Almak mı istiyorsunuz?

Çocuk Palyaço kıyafeti için çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine, omuz-kol başlangıcından bileğe kadar ve bel çevresini ölçün ve bize iletin. Size çocuğunuzun üzerine tam olacak Palyaço kıyafetini hazırlayıp hemen kargoya verelim. Kıyafetlerimiz 4 yaştan yetişkininin tüm bedenlerine kadar mevcuttur. Bebek için Palyaço kıyafetini malzeme ve duruma göre ortalama 1-2 günde üretip adresinize gönderiyoruz. En uygun fiyatlı, en ucuz çocuk Palyaço kıyafeti için bizimle iletişime geçin.

Kostümcü Aramanıza Daha Fazla Gerek Yok

Bundan sonra kıyafetcünüz Güven Kıyafet. Binlerce çeşit rengârenk, çeşit çeşit kıyafetlerimiz ile çocuklarımızın renkli dünyalarını, sizin ve çocuklarımızın unutamayacakları anlara çevirmekten inanılmaz mutlu oluyoruz. Çocukları çok seviyoruz, işimizi çok seviyoruz, sonucunda çocuk tebessümü olan, sevinci olan, çocuk heyecanı olan her şeyin ucundan tutmak istiyoruz bu nedenle Güven Kıyafet Kiralama Evi olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Kıyafetler ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için;

–       Bizi Arayın

0212 983 65 75
0553 633 88 58
WHATSAPP İLE SOR

–       Bize Yazın

Sormak istediğiniz tüm soruları iletişim formumuzu doldurarak bizlere sorabilirsiniz. İletişim formumuz 7/24 kullanımınıza açıktır.

Ağırlık1 kg