In stock

Cadı Kostümü

Mor ve siyah bir cadı kostümü ve küçük sivri bir şapka! Haydi süpürgene atla ve cadı kıyafetinin tadını çıkar! Bu mükemmel kostümü kiralama ya da kostüm hakkında detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da WhatsApp aracılığı ile soru sorabilirsiniz.

Kostüm Özellikleri

Bu gece tüm kötülükler gökyüzünü saracak ve geçmişteki tüm cadıların ruhları tekrardan canlanacak. Vakit geldi. Uzun zamandır gecenin içerisinde varolan kudretli sihir ortaya çıkacak. Ay o kocaman halini aldı ve en tepedeki yerine yerleşti. Dünya ve mistik alem arasında perde aralandı. Bu gece Cadılar Bayramı gecesi…

Konsey toplanıyor ve bu gece harika bir cadı olarak sizde size ayrılan yerinizi almaya hazırsınız. Cadı kostümü ile hem gizem ve hem de sihir yetilerine sahip olmasanız bile, cadılar bayramı kostümleri ile büyücülük dünyasının kapılarını aralayacak, mükemmel cadı görünümüne sahip olacaksınız.

cadı kostümü mor

Cadı kıyafeti ile kızınız bir numaralı cadı olacak! En güçlü büyücü bile onun sevimliliğine karşı duramayacak! Kadınların ve kız çocuklarının en çok tercih ettikleri kostümler, siyah ve kırmızı renkteki kostümlerdir. Ancak turuncu, mor ve yeşil renklerde de çok sevimli cadı kostümlerimiz bulunmaktadır. Cadılar bayramının olmazsa olmazı bu kostümler, aynı zamanda okul etkinliklerinde, Hansel ve Gretel gibi masalların canlandırıldığı tiyatro oyunlarında ve 23 Nisan Kostümleri olarak da sıklıkla tercih edilmektedir.
Cadılar bayramında, tüm yaş grupları tarafından cadı kostümü modelleri tercih edilmektedir. Özellikle anne kız kombin kostümü için mükemmel tercihtir. Çocuklar cadı kiyafetini giydiğinde hem çok eğlenecek, hemde unutulmaz hatıra fotoğrafları bırakacaklar. Çocuklar aynı zamanda doğum günlerinde, özel günlerde ve okul etkinliklerinde de cadı kostümü tercih edebilmektedirler.

Cadı Kıyafeti

 

Cadı kostümü fiyatları modele göre farklılık göstermektedir. Özellikle kostümün üretildiği kumaşın kalitesi ve üzerinde kullanılan malzemeler kostümün fiyatında belirleyici unsurlardır. Kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cadı Kostümü Kiralama

kostüm kiralama

Cadı kostümü kiralama işlemi paketlendikten sonra, anlaşmalı kargo firmalarımız ile sevkiyatı sağlanır ve kargo bilgileri müşteriye iletilir. Etkinliğin gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce elinize ulaşır. Kostüm organizasyonda kullanılır. Ancak özenli kullanılmasına ve deforme edilmemesine dikkat edilir.

İade/ Kargo Tarihi olarak seçilen tarih, kostümünüzün tarafımıza en geç gönderileceği tarihtir. Bu tarihte kostümün iade kargolaması yapılmalıdır. Sadece bu tarihin Pazar gününe gelmesi durumunda, kargo işlemi bir sonraki gün yapılabilir. Çocuklar için cadı kostümü kiralamak ve detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaradan ya da WhatsApp üzerinden görüşebilirsiniz.

Hoşunuza gidebilir…