-9%
In stock

Pamuk Prenses Kostümü

Pamuk Prenses kostümü ile çocuklarımız etkinliklerinde mükemmel görünecekler! Pamuk Prenses kıyafeti kiralama ya da kostüm hakkında detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da WhatsApp aracılığı ile soru sorabilirsiniz.

Pamuk Prenses Kostümü Özellikleri

Çocukların en sevdiği masal kahramanı olan pamuk prenses, akıllardan silinmeyen o güzel masalından çıkıp hayat buluyor. Masal kahramanları içinde akla ilk gelen Pamuk Prenses, kostüm ve aksesuarları ile çocuğunuza eşlik ediyor. Çocuğunuzun hayalini süsleyen, şık ve gösterişli pamuk prenses kostümü ile çok sevinecekler. Bu kostüm Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalındaki karakter baz alınarak orijinaline uygun olarak üretilmiştir. Bu kostüm ile kız çocukları kendilerini ayna karşısından alamayacaklar.

Pamuk Prenses kıyafeti, 23 Nisan gösterilerinde, okulların her türlü etkinliklerinde, tiyatro gösterilerinde, kostüm partilerinde ve okuma bayramlarında tercih edilebiliyor. Bu kostümün güzelliği ve şıklığı ile kendilerini masallarda hisseden kız çocukları, kendilerini mükemmel hissediyorlar. Pamuk Prenses kıyafeti çocuk ve yetişkinler için üretilmektedir. Kostüm içerisinde rahat edecek ve kullanan kişiyi rahatsız etmeyecek kalitedeki saten kumaşlar ile üretilmektedir.  Ayrıca elbiseye pelerin, taç gibi aksesuarlarda eşlik etmektedir.

 

Pamuk Prenses Kıyafeti Giyilişi

pamuk prenses kostümü

Pamuk prenses kıyafeti bütün bir elbise şeklindedir. Masaldaki karakterden ilham alınarak üretilen pamuk prenses elbisesi, altta saten kumaştan üretilen parlak bir sarı etek, üstte ise mavi ön kısmı detaylı bütün bir kostümdür. Aynı zamanda kırmızı bir pelerine sahiptir. Pamuk prenses kostüm modelleri oldukça dikkat çekicidir. Yetişkinler ise Cadılar Bayramında ya da kostümlü balolarda pamuk prenses kıyafetini tercih edebilirler. Unutulmaz anlar yaşanılan günlerde bu kostümlerin bıraktığı anılar inanılmaz oluyor. Çocuk ve yetişkinler tarafından kullanılan bu kostüm kullananlar tarafından çok seviliyor.

Çocuklar doğum günlerinde bu mükemmel kıyafet ile muhteşem görünecekler. Hem hayal ettikleri karakter olacak hem de hediyeler alırken mükemmel fotoğraflar verecekler. Çocukların hayallerini süsleyen pamuk prenses kostümü ile kendilerini çok özel hissedecekler. Her yaşa ve her bedene uygun olarak üretilen bu kostüm ile eğlenceli partilere katılırken mutlu ve keyifli olacaksınız.

Pamuk Prenses Kostüm Fiyatları

Pamuk Prenses kostümü fiyatı çocuk ya da yetişkin gruplarına göre değişiyor. Özel olarak üretilen bu kostümün standart satış bedeli bulunuyor. Pamuk prenses kostümü kiralama fiyatı ise çocuk ve yetişkin grupları olarak belirleniyor. Kostümün en kaliteli malzemeler ile en ucuz olacak şekilde ürettik. Özel tasarım isteyen müşterilerimize göre pamuk prenses kostümü üretiyoruz. Ancak özel tasarlanan kostümlerin fiyatları kullanılan kumaş, bordür, sim, payet gibi malzemelerin kullanılması ise artabiliyor. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Pamuk Prenses Kostümü Kiralama

Pamuk Prenses kostüm kiralama, kostüm paketlendikten sonra, anlaşmalı kargo firmalarımız ile sevkiyatı sağlanır. Kostümün kargo bilgileri müşteriye iletilir. Kostümünüz, organizasyonunuzun gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce elinize ulaşır ve organizasyonda kullanılır. Kostümün özenli kullanılmasına ve deforme edilmemesine dikkat edilir.

İade/ Kargo Tarihi olarak seçilen tarih, kostümünüzün tarafımıza en geç gönderileceği tarihtir. Bu tarihte kostümün iade kargolaması yapılmalıdır. Sadece bu tarihin Pazar gününe gelmesi durumunda, kargolama bir sonraki gün yapılabilir. Pamuk Prenses kıyafeti kiralamak ve detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaradan WhatsApp üzerinden görüşebilirsiniz.

Hoşunuza gidebilir…