Masal Kahramanları Kostümleri

Filter

Masal Kahramanları Kostümleri

Masal Kahramanları kostümleri, çocuk, genç, yetişkinlere göre çeşitli beden ve kategorilerle kocaman bir kostüm yelpazesine sahibiz. 23 Nisan gösterisinde rol alacak bir çocuk için, onun en sevdiği masal kahramanının kostümünü giymekten daha büyük bir heyecan yoktur. 23 Nisan kostümü olarak farklı bir şey düşüyorsanız, 23 Nisan kostümleri kategorimize de göz atabilirsiniz.

Çocukken hatırlarsınız, annemiz babamız birbirinden güzel masallar anlatırdı. O günleri hatırladığınızda, masal kahramanlarının karakterlerine duyduğumuz ilgiyi de hatırlarız. Pamuk Prenses ve 7 Cüceler, Kırmızı Başlıklı Kız, Hansel ve Gretel, Külkedisi Sindirella, Rapunzel,Uyuyan Güzel, Alaaddin’in Lambası gibi unutamayacağımız, çocuklarımıza hatta torunlarımıza bu masalları anlatacağız ve kendimizin olduğu kadar nesillerimizi de bu masalların büyüsünü aşılayacağız.

Çocukların hayal dünyaları çok geniştir. Anlattığınız ya da kurguladığınız hemen alırlar. Bazen anlattığınız bir masalı bir çok kez anlatmanızı isterler. O masalın içindeki o kahramanı o kadar sevmiş ve benimsemiştir ki , onun dünyasında favori kahramanı olmuştur bile. İşte bu yüzden çocuklar masal kahramanları kostümleri giymek isterler. Masal kahramanı kostümlerini giydiklerinde kendilerinin o kahraman olduklarını düşünürler ve bazen haftalarca üzerilerinden çıkartmazlar. Çocuğunuzu bir pamuk prenses kostümü içinde ya da bir Alaaddin kostümü içinde hiç düşündünüz mü? Ne kadar da şirinler. Bütün gün o kostümle oyunlar kuracaklar, arkadaşlarına kendilerini göstermek için can atacaklar. İşte bu yüzden doğum günlerinde de favori masal kahramanı kostümünü hediye olarak almak mükemmel bir hediye fikri olabilir.

Masal kahramanları kostümleri genellikle bir çocuk masalı kültürüne dayanır. Emin olun, büyüyen bir çocuk için bu kostümlerin çok önemli bir rolü vardır ve bu kostümlerle çeşitli roller alarak çocuğunuzun hayal gücünü geliştirerek ve kişiliğinin oluşmasında katkıda bulunur.
Çocuğunuz için daha farklı kostümler arıyorsanız, çocuk kostümleri kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Çocuklar için Cadılar Bayramı kostümleri olarak masal kahramanları kostümlerini düşünebilirsiniz. Halloween partilerinde bir çok masal kahramanı kostümünün mükemmel olabileceğini unutmayın. Çocuğunuz için daha korkunç kostümler arıyorsanız, Cadılar Bayramı kostümleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Her türlü kostüm kiralama ve satışı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.