In stock

Jack Skellington Kostümü

Sinsi gülümsemeden yarasa şeklindeki kravata kadar bu Jack Skellington Kostümü, filmdeki görünümü yeniden yaratıyor. Çocuğunuz ister Halloween Town’ı hain Oogie Boogie’den kurtarmayı planlıyor, ister Halloween Town meydanında bir veya iki şarkıya boogie yapmak istiyor!

Jack Skellington Kostümü kiralamak için 0553 633 88 58 numaralı whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu nedir? Bu nedir? Havada sonbahar var! Bu nedir? Çocuğunuzun giyecek bir şeye ihtiyacı var! Bu nedir? Gözlerine inanamazsın! Rüya görüyor olmalısın, uyan Jack, bu hiç adil değil! Bu nedir?

Tamam, belki de yakın zamanda Disney’de bir iş bulup müzikalleri için şarkı sözü yazmayacağız, ama çocuğunuzun bu yıl havalı yeni bir kostüme ihtiyacı olabileceği doğru. Dürüst olmak gerekirse, Tim Burton’ın animasyon hikayesi The Nightmare Before Christmas’ın yıldızı olarak gitmek için daha iyi bir şey düşünemiyoruz! Neden? Niye? Çünkü sözlükte Cadılar Bayramı’na baktığınızda, yanında Tim Burton’ın bir resmi var. (Evet, sözlüğümüz böyle biraz garip). Jack Skellington, çalışmalarının kişileştirilmiş halidir! Ürkütücü ama çekici, mükemmel bir kostümü oluşturan tüm özelliklere sahip, bu yüzden çocuğunuz bu Çocuk Jack Skellington Kostümünü giymeye bayılacak.