In stock

Azrail Kostümü

Ürkütücü bir karakter olmak istiyorsanız, ölümün kişileştirilmesi olarak giyinmenin zamanı geldi! Ölüm’ün çeşitli popüler yorumlarında tasvir edildiği gibi siyah bir kapşonlu elbise ile birlikte gelir. Hafif malzeme, altına kendi kıyafetlerinizi giymenizi kolaylaştırır. Son olarak kostüm, dönüşümünüzü tamamlayan kalıplanmış bir maske ile tamamlanır. Korkunç bir iskelet şeklinde olan maske, kasvetli, dişlek bir gülümseme, çukur yanaklar ve bir çift tehditkar gözle tamamlanıyor. Maske, görüş için gözlerin yanında yarıklara sahiptir (görme yine de bozulmuş olabilir, bu yüzden takarken dikkatli olun). Hepsi, Cadılar Bayramı sezonunda gerçekten parıldayan korkunç bir stil için bir araya geliyor.
Azrail Kostümü kiralamak ya da satın almak için 0553 633 88 58 numaralı whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Ölüm ve vergiler dışında hiçbir şeyin kesin olamayacağını söylüyorlar. Bu sadece kısmen doğrudur – bu güzel dünyada karşılaşacağınız çok daha fazla rahatsızlık var. Arabanızı yıkadığınız anda güvercinlerin park yerinizin üzerinde tüneyeceği kesindir. Bilinmeyen bir numaradan gelen aramanın, birisinin kredi kartı borcunuzu kapatmaya çalışmaması ihtimali hiç yok. Ve en sevdiğiniz gömleği birkaç ay sonra ilk kez giydiğinizde, o gün lezzetli bir köfteli sandviç yemeseniz bile marinara sosuna bulaşacağınızı garanti ediyoruz.

Azrail, Bay Ölüm’ün kendisi, dünyadaki en korkunç adamlardan biridir. En azından çoğu zaman. Geçen hafta sonu kayınvalidemizin evinde akşam yemeği yemek zorunda kaldığımızda gelip bize ilk torununun adını ne koyacağımızı sormaya başlasaydı, muhtemelen onu içeri davet eder, ona bir bira ısmarlar ve sorardık. bir süre kalmak için Ona kocaman, yaşlı bir kucaklama verdim. Ama çoğunlukla, evet, ölümün kişileştirilmesi oldukça itici.

Azrail Kostümümüzle, herkesin görmek isteyeceği ve gerçekten göreceği son adam olacaksınız. Maksimum ürkütücülük için gözenekli göz yuvalarına sahip kesinlikle uğursuz bir kafatası maskesi ile birlikte gelir. Kefen benzeri bornoz her şeyi eve götürür. Bu toplulukta tek başınıza ilerleyin ve en cesur türleri bile tek kelime etmeden alt üst edin veya üç arkadaşınızla takım kurun ve Kıyametin Dört Atlısı olarak yola çıkın. Bir tırpan ve bir torba kurukafa almayı unutma! Cadılar Bayramı dışında başka ne zaman bir çanta dolusu kafatasını taşımak kabul edilebilir? Paskalya değil, orası kesin. Yine de çocuklar için ilginç bir yumurta avı yapar.