Cadılar Bayramı Kostümleri

Cadılar Bayramı Kostümleri
Cadılar Bayramı Kostümleri ve Aksesuarları kategorimizi görüntülemektesiniz.

Cadılar Bayramı, her sene 31 Ekim’de kutlanan bir bayramdır. Çocukların genellikle korkunç kostümler giyerek kapı kapı dolaşıp şeker, meyve ve diğer hediyeleri topladığı bir bayramdır. Diğer Cadılar Bayramı kutlamaları arasında maskeli balolar, korku filmi seansları ve perili olduğuna inanılan evlere düzenlenen geziler sayılabilir.

Cadılar Bayramı’nın sembolü gülen bir balkabağıdır. Çocuklar korkunç kostümler giyerek kapı kapı gezerler ve ev sahiplerine “Şaka mı, şeker mi?” diye sorarlar. Ev sahibi “Şaka!” derse çeşitli muziplikler yaparlar. Büyükler çocuklara şekerleme ikram ederler veya harçlık verirler.

Yetişkinler genellikle Cadılar Bayramı’na en yakın hafta sonunda kostüm baloları düzenlerler. Bu kostüm partilerinde misafirler cadı, hayalet veya korku filmi karakteri gibi korkunç kostümler giyerler

Cadılar Bayramı Kostümleri, Hallowen Kostümleri için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Her yaş grubu için Cadılar Bayramı Kostümleri renk renk, çeşit çeşit sizleri bekliyor. Cadı Kostümleri, Şeytan Kostümleri ve daha bir çok kostüm sizleri bekliyor. Onlarca maske çeşitleri ve aksesuarları Hallowen, Cadılar Bayramı ile ilgili her türlü kostüm kiralama ve satışı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

1–12 / 18 sonuç gösteriliyor

error: Tüm Hakları Saklıdır.