In stock

Penny Wise Kostümü

Stephen King’in “It” isimli romanından uyarlanmış It filminin korkunç palyaço karakterinin birebir kostümüdür.
it kostümü ayrıca penny wise kostümü olarak da bilinmektedir. It kostümünü mağazamızdan kiralayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 0553 633 88 58 numaralı whatsapp numarasından bilgi alabilirsiniz.

Romanda, gerçek adının Robert “Bob” Gray olduğunu iddia ediyor , ancak “O” olarak adlandırılmaya karar verildi. Kitap boyunca, genellikle Pennywise olarak göründüğü için genellikle erkek olarak anılır.

Zayıflıkları cesaret ve yürektir . Spoiler vermesi adına, Chüd Ritüeli’ne fazla girmeyeceğim, ancak şunu söylemekle yetinelim, eğer onu yenmek istiyorsanız, yukarıda listelenen iki özelliğe sahip olmalısınız.

Stephen King’in BT’si, okuyucuları herhangi bir şekle girebilen türünün tek örneği bir yaratıkla tanıştırdı, en yaygın olanı Dans Eden Palyaço Pennywise’dı ve ne kadar tehditkar olursa olsun, bu yaratığın gerçekten korktuğu büyük bir düşmanı var: Maturin , kaplumbağa

King, BT’nin ağırlıklı olarak Dans Eden Palyaço Pennywise şeklini almasına karar verdi çünkü “palyaçoların çocukları dünyadaki her şeyden daha çok korkuttuğuna” inanıyor. BT, Derry’nin yetişkinlerini pasif bir şekilde görmezden gelmeleri ve Derry’nin çocuklarına yönelik saldırılarına müdahale etmemeleri için etkiliyor.

 

Hoşunuza gidebilir…