In stock

Harley Quinn Kostümü

Harley Quinn Kostümü; Suicide Squad (Gerçek Kötüler) serisinin baş karakteri jokerin sevgilisi Harley Quinn kostümüdür. Kostümü kiralama ya da satın almak için 0553 633 88 58  whatsapp numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir kadını Batman ile beysbol sopasıyla dövüşmeye iten nedir? Dürüst olmak gerekirse, hala bunu anlamaya çalışıyoruz!

Suicide Squad’ı izledik ancak hâlâ Harley Quinn’i anlamaya çalışıyoruz. Tamamen tahmin edilemez biri…  Bir bakmışsınız Belle Reve’deki hücresinde jimnastik yapıyor ve ardından kendi seçtiği keskin olmayan bir silahla bir haydut ordusunu dövüyor. Elbette bu, takım çalışmasını onun için biraz zorlaştırıyor, ancak Suicide Squad’ın geri kalan kötü adamlarının işi bitirmek için ona nasıl iyi davranılacağını öğrenmeleri gerekecek! Sen de biraz çılgınsın, değil mi? O halde bu lisanslı Harley Quinn kostümünü giydiğinde muhtemelen çetenin geri kalanına uyum sağlarsın.

Suicide Squad kostümü doğrudan 2016 filminden geliyor ve Margot Robbie’nin serserileri çamurlu bir hamur haline getirirken giydiği imza kıyafetini yeniden yaratıyor! Kostüm, eşleşen bir üst ve şort kombinasyonu ile birlikte gelir. Kazak ceket mavi ve kırmızı bir temaya sahipken kemer, joker karaktere dönüşmenize yardımcı olmak için Cırtcırtlı toka ile uyumludur. Ateşli file taytlar görünüme son dokunuşu yapıyor. Tüm kıyafeti giydikten sonra, kendinizi Gotham City’de bazı çılgın maskaralıklar için can atarken bulabilirsiniz. Kargaşa turunuz için bir suç ortağına ihtiyacınız olacağından, yolculuk için Bay J’yi de sürüklediğinizden emin olun!

Hoşunuza gidebilir…