In stock

Mevlana Kostümü

Mevlana kostümü, tiyatro ve gösterilerde kullanılmak üzere  çocuk ve yetişkin grupları için özenle hazırlandı. Tüm kostümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da WhatsApp aracılığı ile detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mevlana Kostümü Özellikleri

Mevlana kostümü arıyorsunuz fakat hiçbir yerde istediğiniz gibi bir kiralık Mevlana kostümü bulamıyorsanız, şu an doğru adrestesiniz. Uygun fiyatlı, aynı zamanda kaliteli Mevlana kostümü istiyorsanız sizler için piyasanın en kaliteli ve en uygun kiralama fiyatlı Mevlana kostümlerini, sizi hiç yormadan ayağınıza gönderiyoruz.

Daha önce Mevlana kostümü kiralaması yapmadım, Mevlana kostümü fotoğraftaki ile aynı mı gelir gibi sorularla endişe etmenize gerek yok. İsterseniz mesai saatleri içinde kiralık Mevlana kostümünü kargolamadan önce, size whatsapp aracılığı ile fotoğrafını çekip gönderiyoruz.

Mevlana Kostümü Giyilişi

Mevlana kostümü üretilirken kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. Piyasada satılan Mevlana kostümleri, genellikle birkaç kez giyilecek ardından kenara ayrılacağı düşüncesi ile düşük kaliteli malzemelerden ve kumaşlardan yapılabilmektedir. Aynı zamanda yurtdışından ihraç edilen Mevlana kostümlerinin kalitesi oldukça düşük olduğundan resimde gördüğünüzle, giyildiğinde aynı etkiyi bırakmayabilmektedir.

Biz kiralık Mevlana kostümünü, kolayca yıpranacak, bozulacak, yırtılacak hiçbir kumaştan imal etmiyoruz. Çünkü biz kostüm kiralama işi yapıyoruz. Mevlana kostümü kiralama işlemi ardından sonra bize geri dönecek, temizlenip hazırlandıktan sonra yeniden Mevlana kostümü kiralaması gerçekleştireceğiz. Bu nedenle Mevlana kostümlerimizi kaliteli Bursa kumaşları ile imal ediyoruz. Biz aynı kiralık Mevlana kostümünü kişilere, okullara, eğitmenlere, ekiplere ve uzman kişilere kiralayabiliyoruz. Bu nedenle bizim Mevlana kostümümüz kaliteli, aşarına uygun ve çok şık olmak zorundadır. Biz asla kullanılamayacak, deforme olmuş kostümü kiralama kategorisinden kesinlikle kaldırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, çocuklarımızın unutamayacakları o güzel etkinlik gününde, bizim kusurumuz yüzünden üzülmelerini kesinlikle istemiyoruz ve bu nedenle maksimum 4 kere kiralaması yapılmış Mevlana kostümü bizim için geri dönüşüme giden bir malzeme olarak ayrılmaktadır.

Mevlana Kostümü Kiralama

Mevlana kostümü kiralama, kostüm paketlendikten sonra, anlaşmalı kargo firmalarımız ile sevkiyatı sağlanır. Kostümün kargo bilgileri müşteriye iletilir. Mevlana Kostümünüz, etkinliğin gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce elinize ulaşır. Mevlana Kostümü organizasyonda kullanılır. Kostümün özenli kullanılmasına ve deforme edilmemesine dikkat edilir.

İade/ Kargo Tarihi olarak seçilen tarih, kostümünüzün tarafımıza en geç gönderileceği tarihtir. Bu tarihte kostümün iade kargolaması yapılmalıdır. Sadece bu tarihin Pazar gününe gelmesi durumunda, kargolama bir sonraki gün yapılabilir. Mevlana kostümü kiralamak ve detaylı bilgi almak için 0553 633 88 58 numaradan ya da WhatsApp  üzerinden görüşebilirsiniz.