In stock

Nurbanu Sultan Kaftanı

Kına cemiyetleriniz için özel tasarlanmış kırmızı yaldızlı ve boncuk işlemeli sultan kaftanımızla göz kamaştıracaksınız. Kaftan ile birlikte verdiğimiz kırmızı boncuk işli elbiseyle extradan bir abiyeye ihtiyaç duymayacaksınız. Tarlatan ile daha zengin bir görünüme ulaşacak, sultan tacıyla güzelliğinizi pekiştireceksiniz.

Stok kodu: kaf_nurb01 Kategoriler: Etiketler:

Nurbanu Sultan Kaftanı

Nurbanu Sultan Kaftanı arıyorsunuz fakat hiçbir yerde istediğiniz gibi bir kiralık Nurbanu sultan kaftanı bulamıyorsanız, şu an doğru adrestesiniz. Uygun fiyatlı, aynı zamanda kaliteli Nurbanu sultan kaftanı istiyorsanız sizler için piyasanın en kaliteli ve en uygun kiralama fiyatlı Nurbanu kaftanını, sizi hiç yormadan ayağınıza gönderiyoruz.

Daha önce Nurbanu sultan kaftanı kiralaması yapmadım, Nurbanu sultan kaftanı fotoğraftaki ile aynı mı gelir gibi sorularla endişe etmenize gerek yok. İsterseniz mesai saatleri içinde kiralık Kına bindallısını kargolamadan önce, size whatsapp aracılığı ile fotoğrafını çekip gönderiyoruz.

Nurbanu Kaftanı Kalitesini Size Şu Şekilde Anlatalım;

Nurbanu Kaftanı üretilirken kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. Piyasada satılan Nurbanu Kaftanları genellikle birkaç kez giyilecek ardından kenara ayrılacağı düşüncesi ile düşük kaliteli malzemelerden ve kumaşlardan yapılabilmektedir. Aynı zamanda yurtdışından ihraç edilen Nurbanu Kaftanının kalitesi oldukça düşük olduğundan resimde gördüğünüzle, giyildiğinde aynı etkiyi bırakmayabilmektedir.

Biz kiralık Kına Kaftanını, kolayca yıpranacak, bozulacak, yırtılacak hiçbir kumaştan imal etmiyoruz. Çünkü biz kostüm kiralama işi yapıyoruz. Nurbanu kaftanı kiralama işlemi ardından sonra bize geri dönecek, temizlenip hazırlandıktan sonra yeniden Nurbanu sultan kaftanı kiralaması gerçekleştireceğiz. Bu nedenle Nurbanu kaftanını kaliteli Bursa kumaşları ile imal ediyoruz. Biz aynı kiralık Kına Kaftanını kişilere, okullara, eğitmenlere, ekiplere ve uzman kişilere kiralayabiliyoruz. Bu nedenle bizim Nurbanu kaftanı kaliteli, aşarına uygun ve çok şık olmak zorundadır. Biz asla kullanılamayacak, deforme olmuş kostümü kiralama kategorisinden kesinlikle kaldırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, çocuklarımızın unutamayacakları o güzel etkinlik gününde, bizim kusurumuz yüzünden üzülmelerini kesinlikle istemiyoruz ve bu nedenle maksimum 4 kere kiralaması yapılmış Nurbanu sultan kaftanı bizim için geri dönüşüme giden bir malzeme olarak ayrılmaktadır.

Kaftan Kiralama Bizim İşimiz!

Arzu ederseniz, buyrun gelin bir çayımızı için. Mağazalarımız İstanbul Bakırköy’de ve Bursa Osmangazi’de. Kına bindallısını yerinde görün, ölçün biçin tartın o şekilde kiralayın ya da satın alın.

İsterseniz whatsapp aracılığı ile size destek verelim. Çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine ölçüsünü alıp, bize verin size tam uyacak çocuk Kına bindallısını ayarlayıp gönderelim.

Konuşmayı da seviyoruz isterseniz arayın, arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu konuda geri bildiriminizi iletişim formumuzdan bizlere iletebilirsiniz.

Çocuk Nurbanu Sultan Kaftanı Satın Almak mı istiyorsunuz?

Çocuk Nurbanu Sultan kaftanı için çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine, omuz-kol başlangıcından bileğe kadar ve bel çevresini ölçün ve bize iletin. Size çocuğunuzun üzerine tam olacak Kına bindallısını hazırlayıp hemen kargoya verelim. Kostümlerimiz 4 yaştan yetişkininin tüm bedenlerine kadar mevcuttur. Bebek için Kına bindallısını malzeme ve duruma göre ortalama 1-2 günde üretip adresinize gönderiyoruz. En uygun fiyatlı, en ucuz çocuk Nurbanu sultan kaftanı için bizimle iletişime geçin.

Kaftancı Aramanıza Daha Fazla Gerek Yok

Bundan sonra kostümcünüz Güven Kostüm. Binlerce çeşit rengârenk, çeşit çeşit kostümlerimiz ile çocuklarımızın renkli dünyalarını, sizin ve çocuklarımızın unutamayacakları anlara çevirmekten inanılmaz mutlu oluyoruz. Çocukları çok seviyoruz, işimizi çok seviyoruz, sonucunda çocuk tebessümü olan, sevinci olan, çocuk heyecanı olan her şeyin ucundan tutmak istiyoruz bu nedenle Güven Kostüm Kiralama Evi olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Kostümler ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için;

–       Bizi Arayın

0212 983 65 75
0553 633 88 58
WHATSAPP İLE SOR

–       Bize Yazın

Sormak istediğiniz tüm soruları iletişim formumuzu doldurarak bizlere sorabilirsiniz. İletişim formumuz 7/24 kullanımınıza açıktır.