In stock

Nilüfer Sultan Kaftanı

Kına cemiyetleriniz için özel tasarlanmış kırmızı yaldızlı ve boncuk işlemeli sultan kaftanımızla göz kamaştıracaksınız. Kaftan ile birlikte verdiğimiz kırmızı boncuk işli elbiseyle extradan bir abiyeye ihtiyaç duymayacaksınız. Tarlatan ile daha zengin bir görünüme ulaşacak, sultan tacıyla güzelliğinizi pekiştireceksiniz.

Stok kodu: kaf_nil01 Kategoriler: Etiketler:

Nilüfer Sultan Kaftanı

Nilüfer Sultan Kaftanı arıyorsunuz fakat hiçbir yerde istediğiniz gibi bir kiralık Nilüfer Sultan Kaftanı bulamıyorsanız, şu an doğru adrestesiniz. Uygun fiyatlı, aynı zamanda kaliteli Nilüfer Sultan Kaftanı istiyorsanız sizler için piyasanın en kaliteli ve en uygun kiralama fiyatlı Kına gecesi kaftanlarıni, sizi hiç yormadan ayağınıza gönderiyoruz.

Daha önce Nilüfer Sultan Kaftanı kiralaması yapmadım, Nilüfer Sultan Kaftanı fotoğraftaki ile aynı mı gelir gibi sorularla endişe etmenize gerek yok. İsterseniz mesai saatleri içinde kiralık Nilüfer Sultan Kaftanını kargolamadan önce, size whatsapp aracılığı ile fotoğrafını çekip gönderiyoruz.

Nilüfer Sultan Kaftanı Kalitesini Size Şu Şekilde Anlatalım;

Nilüfer Sultan Kaftanı üretilirken kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. Piyasada satılan Kına gecesi kaftanları, genellikle birkaç kez giyilecek ardından kenara ayrılacağı düşüncesi ile düşük kaliteli malzemelerden ve kumaşlardan yapılabilmektedir. Aynı zamanda yurtdışından ihraç edilen Kına gecesi kaftanlarınin kalitesi oldukça düşük olduğundan resimde gördüğünüzle, giyildiğinde aynı etkiyi bırakmayabilmektedir.

Biz kiralık Nilüfer Sultan Kaftanı, kolayca yıpranacak, bozulacak, yırtılacak hiçbir kumaştan imal etmiyoruz. Çünkü biz kostüm kiralama işi yapıyoruz. Nilüfer Sultan Kaftanı kiralama işlemi ardından sonra bize geri dönecek, temizlenip hazırlandıktan sonra yeniden Nilüfer Sultan Kaftanı kiralaması gerçekleştireceğiz. Bu nedenle Kına gecesi kaftanlarımizi kaliteli Bursa kumaşları ile imal ediyoruz. Biz aynı kiralık Nilüfer Sultan Kaftanı kişilere, okullara, eğitmenlere, ekiplere ve uzman kişilere kiralayabiliyoruz. Bu nedenle bizim Nilüfer Sultan Kaftanımız kaliteli, aşarına uygun ve çok şık olmak zorundadır. Biz asla kullanılamayacak, deforme olmuş kostümü kiralama kategorisinden kesinlikle kaldırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, çocuklarımızın unutamayacakları o güzel etkinlik gününde, bizim kusurumuz yüzünden üzülmelerini kesinlikle istemiyoruz ve bu nedenle maksimum 4 kere kiralaması yapılmış Nilüfer Sultan Kaftanı bizim için geri dönüşüme giden bir malzeme olarak ayrılmaktadır.

Kaftan Kiralama Bizim İşimiz!

Arzu ederseniz, buyrun gelin bir çayımızı için. Mağazalarımız İstanbul Bakırköy’de ve Bursa Osmangazi’de. Nilüfer Sultan Kaftanını yerinde görün, ölçün biçin tartın o şekilde kiralayın ya da satın alın.

İsterseniz whatsapp aracılığı ile size destek verelim. Çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine ölçüsünü alıp, bize verin size tam uyacak çocuk Nilüfer Sultan Kaftanını ayarlayıp gönderelim.

Konuşmayı da seviyoruz isterseniz arayın, arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu konuda geri bildiriminizi iletişim formumuzdan bizlere iletebilirsiniz.

Çocuk Nilüfer Sultan Kaftanı Satın Almak mı istiyorsunuz?

Çocuk Nilüfer Sultan Kaftanı için çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine, omuz-kol başlangıcından bileğe kadar ve bel çevresini ölçün ve bize iletin. Size çocuğunuzun üzerine tam olacak Nilüfer Sultan Kaftanını hazırlayıp hemen kargoya verelim. Kostümlerimiz 4 yaştan yetişkininin tüm bedenlerine kadar mevcuttur. Bebek için Nilüfer Sultan Kaftanını malzeme ve duruma göre ortalama 1-2 günde üretip adresinize gönderiyoruz. En uygun fiyatlı, en ucuz çocuk Nilüfer Sultan Kaftanı için bizimle iletişime geçin.

Kaftancı Aramanıza Daha Fazla Gerek Yok

Bundan sonra kostümcünüz Güven Kostüm. Binlerce çeşit rengârenk, çeşit çeşit kostümlerimiz ile çocuklarımızın renkli dünyalarını, sizin ve çocuklarımızın unutamayacakları anlara çevirmekten inanılmaz mutlu oluyoruz. Çocukları çok seviyoruz, işimizi çok seviyoruz, sonucunda çocuk tebessümü olan, sevinci olan, çocuk heyecanı olan her şeyin ucundan tutmak istiyoruz bu nedenle Güven Kostüm Kiralama Evi olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Kaftanlar ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için;

–       Bizi Arayın

0212 983 65 75
0553 633 88 58
WHATSAPP İLE SOR

–       Bize Yazın

Sormak istediğiniz tüm soruları iletişim formumuzu doldurarak bizlere sorabilirsiniz. İletişim formumuz 7/24 kullanımınıza açıktır.

Ağırlık1 kg