In stock

Vampir Kostümü

Vampir kostümü en seçkin vampirlerin saflarına katılmak için ihtiyaç duyacağı hemen hemen her şeyle birlikte geliyor. Güzel bir yelek, yüksek yakalı bir pelerin ve şık siyah bir pantolon, insanı ancak bir yere kadar etkileyebilir. Bu kostüme mükemmel eklemeler bulmak için diğer aksesuarlarımıza göz atın. Vampir kolyelerimizden birinin yanı sıra ağzına atması için bir dizi sivri diş öneriyoruz. Yüzünü kaplayan et renginden kurtulmak için hızlı bir makyaj bu doğaüstü dönüşümü tamamlamalıdır. Siz farkına bile varmadan, bazı lezzetli ikramlar ve lezzetli tatlılar için kendi vampir yuvasını geceye götürecek!

Vampir kostümü kiralamak için 0553 633 88 58 arayınız!

Cadılar Bayramı için giydirilecek pek çok farklı canavar var ama insan nasıl karar verebilir ki? Pekala, bu harika lüks kostümün çocuğunuzun bir karar vermesine yardımcı olacağını düşünüyoruz. Bu şık gotik kıyafete bir kez baktığında, kesinlikle gaddar bir vampirden başka bir şey olmak istemeyecektir!

Gençliğinize bu Vampir Kostümünü alın ve onun gecenin en güçlü yaratıklarından birine dönüşmesini izleyin. Hatta bazıları Vampir türünü gecenin efendileri olarak görür. Geceleri sıcak kanlı gezginleri avlamak çok kolay. Elbette, güneş ışığı dayanılmaz ışınlarıyla dünyayı lanetlerken karanlık, terk edilmiş bir kalede kalmaları gerekiyor, ancak ay gökyüzünün efendisi olur olmaz, kimse vampirle kafa kafaya gidemez. Zombiler işçiden başka bir şey değildir, kurt adamlar sadece evcil hayvanlardır ve insanlık ziyafet çekmeyi bekleyen bir büfedir!