In stock

Tavşan kostümü

Tavşan kostümü arıyorsunuz fakat hiçbir yerde istediğiniz gibi bir kiralık tavşan kostümü bulamıyorsanız, şu an doğru adrestesiniz. Uygun fiyatlı, aynı zamanda kaliteli tavşan kostümü istiyorsanız sizler için piyasanın en kaliteli ve en uygun kiralama fiyatlı tavşan kostümlerini, sizi hiç yormadan ayağınıza gönderiyoruz.

Daha önce tavşan kostümü kiralaması yapmadım, tavşan kostümü fotoğraftaki ile aynı mı gelir gibi sorularla endişe etmenize gerek yok. İsterseniz mesai saatleri içinde kiralık tavşan kostümünü kargolamadan önce, size whatsapp aracılığı ile fotoğrafını çekip gönderiyoruz.

Tavşan kostümü Kalitesini Size Şu Şekilde Anlatalım;

Tavşan kostümü üretilirken kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. Piyasada satılan tavşan kostümleri, genellikle birkaç kez giyilecek ardından kenara ayrılacağı düşüncesi ile düşük kaliteli malzemelerden ve kumaşlardan yapılabilmektedir. Aynı zamanda yurtdışından ihraç edilen tavşan kostümlerinin kalitesi oldukça düşük olduğundan resimde gördüğünüzle, giyildiğinde aynı etkiyi bırakmayabilmektedir.

Biz kiralık tavşan kostümünü, kolayca yıpranacak, bozulacak, yırtılacak hiçbir kumaştan imal etmiyoruz. Çünkü biz kostüm kiralama işi yapıyoruz. Tavşan kostümü kiralama işlemi ardından sonra bize geri dönecek, temizlenip hazırlandıktan sonra yeniden tavşan kostümü kiralaması gerçekleştireceğiz. Bu nedenle Tavşan kostümlerimizi kaliteli Bursa kumaşları ile imal ediyoruz. Biz aynı kiralık tavşan kostümünü kişilere, okullara, eğitmenlere, ekiplere ve uzman kişilere kiralayabiliyoruz. Bu nedenle bizim tavşan kostümümüz kaliteli, aşarına uygun ve çok şık olmak zorundadır. Biz asla kullanılamayacak, deforme olmuş kostümü kiralama kategorisinden kesinlikle kaldırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, çocuklarımızın unutamayacakları o güzel etkinlik gününde, bizim kusurumuz yüzünden üzülmelerini kesinlikle istemiyoruz ve bu nedenle maksimum 4 kere kiralaması yapılmış tavşan kostümü bizim için geri dönüşüme giden bir malzeme olarak ayrılmaktadır.

Kostüm Kiralama Bizim İşimiz!

Arzu ederseniz, buyrun gelin bir çayımızı için. Mağazalarımız İstanbul Bakırköy’de ve Bursa Osmangazi’de. Tavşan kostümünü yerinde görün, ölçün biçin tartın o şekilde kiralayın ya da satın alın.

İsterseniz whatsapp aracılığı ile size destek verelim. Çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine ölçüsünü alıp, bize verin size tam uyacak çocuk tavşan kostümünü ayarlayıp gönderelim.

Konuşmayı da seviyoruz isterseniz arayın, arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu konuda geri bildiriminizi iletişim formumuzdan bizlere iletebilirsiniz.

Çocuk Tavşan kostümü Satın Almak mı istiyorsunuz?

Çocuk tavşan kostümü için çocuğunuzun omuzdan ayak bileğine, omuz-kol başlangıcından bileğe kadar ve bel çevresini ölçün ve bize iletin. Size çocuğunuzun üzerine tam olacak tavşan kostümünü hazırlayıp hemen kargoya verelim. Kostümlerimiz 4 yaştan yetişkininin tüm bedenlerine kadar mevcuttur. Bebek için tavşan kostümünü malzeme ve duruma göre ortalama 1-2 günde üretip adresinize gönderiyoruz. En uygun fiyatlı, en ucuz çocuk tavşan kostümü için bizimle iletişime geçin.

Kostümcü Aramanıza Daha Fazla Gerek Yok

Bundan sonra kostümcünüz Güven Kostüm. Binlerce çeşit rengârenk, çeşit çeşit kostümlerimiz ile çocuklarımızın renkli dünyalarını, sizin ve çocuklarımızın unutamayacakları anlara çevirmekten inanılmaz mutlu oluyoruz. Çocukları çok seviyoruz, işimizi çok seviyoruz, sonucunda çocuk tebessümü olan, sevinci olan, çocuk heyecanı olan her şeyin ucundan tutmak istiyoruz bu nedenle Güven Kostüm Kiralama Evi olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Kostümler ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için;

–       Bizi Arayın

0212 983 65 75
0553 633 88 58
WHATSAPP İLE SOR

–       Bize Yazın

Sormak istediğiniz tüm soruları iletişim formumuzu doldurarak bizlere sorabilirsiniz. İletişim formumuz 7/24 kullanımınıza açıktır.

Ağırlık1 kg