In stock

Noel Baba Kostümü

Ho Ho Ho! Yaşasın Noel Baba geldi! Yanında hediyeler getirdi. Çocuk ve yetişkin noel baba kostümü stoklarımızda! Üstelik çok uygun fiyatlarla kiralama seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

Stok kodu: noel-ba01 Kategoriler: Etiketler:

Noel Baba Kostümü Detayları

Noel Baba Kostümü, klasik bir kostüm haline gelmiştir. Noel Baba kostümü denilince akla, kırmızı bir ceket, kırmızı bir pantolon, kırmızı ve beyaz uzun bir şapka, siyah kemer ve kocaman beyaz bir sakal ile tamamlanan bir kostüm gözümüzde canlanır. Noel Baba Kostümü tamda yukarıda anlatılan parçaların tamamından oluşur.

Çocuklar için Noel Baba kostümü 1-2-3-4-5-6-7 yaş olmak üzere tüm bedenlerde noel baba kostümümüz mevcuttur. Yılbaşı etkinliklerinde çocuklarınız için güzel ve anlamlı bir konsept olacak… Bu şirin noel babalar hem herkesi eğlendirecek, hemde çocuğunuz için unutulmaz bir anı olacak…

Yetişkin Noel Baba Kostümü ürün görselinde göründüğü gibidir. Yılbaşı partilerinde, balolarda, cadılar bayramı partilerinde tercih edilebilir. Ayrıca cocuk etkinliklerinde, onları eğlendirmek amaçlı olarak yetişkin noel baba kostümü kullanılmaktadır.

Noel Baba Kostümü Kiralama için bize ulaşın. Kiralama işlemleriniz için telefon ve whatsapp numaramız 0553 633 88 58'dir. Noel baba kostümünü 1 kiralama ücreti ile 3 gün kiralayabilirsiniz. Mutlu ve eğlenceli bir etkinlik geçirmeniz dileğiyle…