In stock

Kep Cübbe Mavi Beyaz

Mezuniyet törenleri için ürettiğimiz mavi beyaz şeritli kep cübbe modeli ile hayatınızın en özel gününe değer katacak. Mavi beyaz şeritli kep cübbe kalitesi ve modeli ile oldukça tercih edilmektedir. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite mezuniyet törenleri için ürettiğimiz mavi beyaz kep cübbelerimizi ister kiralayabilir ister satın alabilirsiniz.

Stok kodu: kc-mvbyz Kategoriler: Etiketler:

Kep Cübbe Mavi Beyaz

Kep cübbe mavi beyaz ve diğer renklerde web sitesimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Özel üretim kep cübbeler için dilediğiniz renk ve bedende üretim gerçekleştirmekteyiz. Sitemiz üzerinden bulamadığınız ancak kiralamak istediğiniz kep cübbeler için WhatsApp aracılığı ile bize danışabilirsiniz.

Okulunuza Özel Kep ve Cübbe Üretebiliriz!

Okulunuza özel mavi beyaz renklerde, armalı ve kep püskülü ucunda logolu takımlar üretmekteyiz. Okula özel kep cübbe üretimi için minimum üretim adeti ve detaylar hakkında WhatsApp aracılığı ile bizimle yazışabilirsiniz.

Sadece Mezuniyet için Kep Cübbe Değil, Her Sektöre Cübbe Üretiyoruz!

Mezuniyet için Kep Cübbe üretiminin yanı sıra, Avukat Cübbesi, Hakim Cübbesi, Savcı Cübbesi, İmam Cübbesi ve Nikah Memuru Cübbesi de üretiyoruz. Ayrıca bu ürünleri kiralayabiliyoruz. Sitemizde bulamadığınız cübbe çeşitleri için WhatsApp aracılığı ile bize danışabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerine Kep Cübbe Kiralama Yapıyoruz!

İstanbul Bakırköy ve Bursa Osmangazi mağazalarımızdan Türkiye’nin her yerine kep cübbe kiralama hizmeti vermekteyiz. Kiralamak istediğiniz kep cübbe renk ve modelini seçtikten sonra kargo ve teslimat ayarlamaları nedeniyle, mezuniyet tarihinizden minimum 3 gün önce bizimle iletişime geçiniz.

Ağırlık1 kg

Hoşunuza gidebilir…