In stock

Bal Kabağı Kostümü

Ufaklığınız Cadılar Bayramı’nın poster çocuğu olmaya hazırsa, ona bu muhteşem Balkabağı Kostümünü kiralayın. Kameranızın hazır olduğundan emin olun! Şehirdeki en sevimli balkabağı fenerini hatırlamak için birkaç fotoğraf çekmek isteyeceksiniz.
Bal Kabağı Kostümü kiralamak için 0553 633 88 58 numaralı whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu yıl Cadılar Bayramı’nda mükemmel balkabağını bulma görevini üstlenmekten çekinmeyin. Çocuğunuza Cadılar Bayramı için bu harika Çocuk Balkabağı Kostümünü aldığınızda, mahalledeki en şirin balkabağı fenerine sahip olacaksınız. Bahsetmiyorum bile, aynı zamanda kasabada koşan en mutlu gence sahip olacaksınız!

Bu bayram kostümü sevimli ve çekici olduğu kadar hızlı ve kolay giyilebilir. Herkes kapılarını açıp şehirdeki en sevimli balkabağı fenerinin onları ziyaret ettiğini görmekten keyif alacak. Balkabaklarının kesinlikle şekeri sevdiğini de herkes bilir, bu nedenle miniğinizin bu tunik/başlık kombinasyonu ile tatlı ihtiyacını gidereceğinden emin olabilirsiniz. Diğer çocuklar en sevdikleri all-star atlet, korkunç bir canavar veya hatta oyunlardan ve şovlardan karakterler olarak çıkabilirler, ancak sizin tipiniz bundan çok daha fazlası olacaktır. Cadılar Bayramı olan her şeyi temsil eden bir maskot olacak! Bu Balkabağı Kostümü ile bu harika tatili kutlayan en neşeli çocuk olacak. Bir sembol gibi, çocuğunuz Cadılar Bayramı’nı çevreleyen eğlenceler ve eğlenceli gelenekler hakkında herkese bir hatırlatma olacaktır. Her şey kişinin ne kadar şeker alabileceği ile ilgili değil. Numara, ailenle vakit geçirmek ve balkabağı oymak gibi şeyler yapmakla ilgili. Tüm güvensizlikleri kaybetmek ve aptal kostümler giymekle ilgili. Eğlenmekle ilgili!