Maskeler

Maskeler

Maskeler kategorisindeki ürünleri incelemektesiniz.

Cadılar bayramı maskeleri, genel olarak korku maskeleri olarak isimlendirilmektedir. Korku maskeleri genellikle plastik, lateks, kumaş türlerinden özellikle deri ve suni deri kullanılarak yapılmaktadır.

Korku maskeleri, cadılar bayramı kostümlerinin tamamlayıcı ana unsurlarıdır. Aynı zamanda karakter maskeleri ve parti maskeleri de aynı kategori altında yer alabilmektedir. Bu maskeler, kullanılan kostüm ile tam bir uyum içinde olmalıdır. Sadece maske yerine, bütün olarak bir kostümle bütünleşmiş maske satın almak veya kiralamak istiyorsanız, Cadılar Bayramı Kostümleri kategorimizi inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yetişkinler genellikle Cadılar Bayramı’na en yakın hafta sonunda kostüm baloları düzenlerler. Bu kostüm partilerinde misafirler cadı maskeleri, hayalet maskeleri veya korku filmi karakterinin maskeleri gibi korkunç maskeler takarak kostümlerini tamamlarlar.

Cadılar bayramı maskeleri burada. Cadılar bayramı partisinde bütün gözler korkuyla üzerinizde olacak… Cadı maskeleri, şeytan maskeleri, v for vendetta maskesi, korkunç etli maskeler, lateks maskeleri ile ilgili her türlü kostüm kiralama ve satışı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

1–12 / 30 sonuç gösteriliyor

error: Tüm Hakları Saklıdır.