Halk Oyunları Kostümleri

Halk Oyunları Kostümleri bizim işimiz…
Anadolu’nun tüm bölgelerinin kültürünü, özelliklerini kostümlerimizde işleyerek, yılların verdiği deneyim ve bilgi ile halk oyunları kostümleri üretmekteyiz.

Halk Oyunları Kostümleri aynı zamanda folklör kostümleri olarakta adlandırılmaktadır. Türkiye’nin 7 bölgesinin tüm folklör kostümleri tarafımızdan üretilmekte olup, sitemiz haricindeki kostüm ihtiyaçlarınızı hızlı ve uygun fiyatla karşılıyoruz.

Anasınıfı , ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin gruplari ve tüm gruplar için beden seçeneklerimiz mevcuttur.

İddaa ediyoruz ki, bulabileceğiniz en kaliteli folklor kostümlerini en uygun fiyatla bizde bulacaksınız. Kostümlerimizin üretimi 60 yıllık bilgi ve tecrübenin gözüyle atölyelerimizde bizzat üretilmektedir. Bu iş için adanmış, bu iş için gönül vermiş bir firma olarak, ekiplerimizin üstlerinde kostümlerimizle geleneklerimizin yaşatılması bizlere gurur ve mutluluk vermektedir.

Halk Oyunları Kostumlerimiz göz kamaştırıyor. Folklör kostümlerimiz sizler için özenle hazırlandı. Tüm yöresel kostümlerimiz aşağıda listelenmiştir. İstediğiniz kostüm hakkında detaylı bilgi almak için, iletişim formumuzu doldurabilir, 0553 633 88 58 numaralı telefonumuzu arayarak ya da whatsapp aracılığı ile soru sorabilirsiniz. Mutlu ve eğlenceli bir etkinlik geçirmeniz dileğiyle…

12 sonuç gösteriliyor

error: Tüm Hakları Saklıdır.